№ 12
20  березня 2019 року

#WalkForFreedom! у Прилуках

  • Середа, Жовт. 24 2018
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Виявлення та розслідування злочинів про торгівлю людьми й ідентифікація ймовірно постраждалих людей вимагає глибоких знань і свідомого ставлення кожного громадянина України до протидії цьому явищу.
Для досягнення цієї мети, з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, 18 жовтня в місті Прилуки відбулася загальнонаціональна інформаційна кампанія, анонсована Міністерством соціальної політики України, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадянам її існування, основних форм та способів цього злочину, а також шляхів надання підтримки й допомоги потерпілим.


У рамках інформаційної кампанії відділом сім’ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради спільно з представництвом громадської організації «Кампанія А21» в Україні, координатором проектів ОБСЄ в Україні та представництвом МОМ в Україні було організовано вуличну акцію «Хода за свободу». Основна мета акції – інформувати громадян про проблему торгівлі людьми, особливо акцентувати увагу на трудовій експлуатації.
Акція розпочалася о 10:00 на Центральній площі міста та продовжилася вже в сесійній залі Прилуцької міської ради проведенням круглого столу на тему: «Проблема торгівлі людьми в Україні та світі».
Підтримка зазначеної акції в нашому місті підтверджує готовність органів місцевого самоврядування докладати зусилля в боротьбі з торгівлею людьми та захищати права людини.

Інформація «ГП»

Прочитано 1023 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Молодь і час
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама