Друкувати цю сторінку

Зброя масового переляку

Пишні снігові шапки на дахах будинків через перепади температур перетворилися на загрозливі крижані бурульки велетенських розмірів. У найнесподіваніший момент якась із них може відламатися й упасти, ставши своєрідною «зброєю масового переляку».
Отак ходиш вулицями нашого міста й думаєш: «А хтось же повинен цим перейматися, за це відповідати…» Явно, натягнута огороджувальна стрічка й об’ява у стилі «Обережно! Можливе падіння бурульок» не вбереже пішохода, який у задумі кудись поспішає.


Якщо це дах багатоквартирного будинку, то відпові-дати має організація, яка обслуговує дану будівлю. Це буде «Прилукижитлобуд» або ж інше підприємство, з яким укладе договір керівництво ОСББ, наприклад. Якщо ж це приватний будинок, то відповідає власник цього будинку. Але інколи здається, що ці самі власники влаштували таке-собі змагання – хто виростить найбільшу бурульку на своєму даху. Одна справа, коли частина даху з такою «бахромою» з бурульок знаходиться десь на задньому дворі подвір’я, на частині вулиці, де відсутній тротуар і там у принципі ніхто й не ходить. Але ж є чимало будинків, ситуація з якими зовсім інша. Хоча б, до прикладу, дах зуботехнічної лабораторії по вулиці Земській – такому «зубному ряду» й акула б позаздрила. Величезні бурульки в три ряди. І це все навпроти загальноосвітньої школи. Повз указаний будинок щодня проходять сотні дітлахів. Чи не входить це до обов’язків «Муніципального контролю» зобов’язати власників будівлі усунути дану проблему? Те ж саме й з іншими будинками. Адекватний господар і сам без нагадування знає, що сніг, який сповзає з даху та навислі бурульки періодично треба збивати. А когось, мабуть, треба й наштовхнути на цю думку.
Усе ж сподіваємося, що жодна бурулька не завдасть шкоди прилучанам, а відповідні служби звернуть увагу на дану ситуацію.

Мар’яна Гибенко

Прочитано 309 разів
Оцінити матеріал
(1 голос)
Опубліковано в Є проблема
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали