Друкувати цю сторінку

ОСББ досі без грошей

У розпалі новорічні свята, а мешканці двох багатоповерхівок досі чекають обіцяні міським головою кошти. І вже надії немає, що вони будуть відшкодовані найближчим часом. Тому ми всі разом із співвласниками ОСББ «Земська, 39» та ОСББ «Героїв Авіаторів, 62» прийняли рішення звертатися в усі компетентні органи: НАБУ, ДБР, Генеральну прокуратуру, поліцію тощо для вирішення законності дій міського голови, адже ця проблема тягнеться майже 2 роки.
Кажуть, не прийнята програма! А як іде фінансування по неприйнятих програмах ТК «Прилуки» (єдине прибуткове комунальне підприємство в місті)? Мабуть оплата йде за те, що біля кожного «стовпа» вихваляють мера? Також фінансується КП «Муніципальний контроль», громадська вбиральня (КП «Послуга»), безпритульні тварини (КП «Послуга») та багато інших, які до захищених статей не мають ніякого відношення? Вони комунальні! А ще будівництво (модернізація) скверів, паркових зон, зон відпочинку, заміна вікон (заангажованих під поточний ремонт), посів трави на зиму з утепленням…. Чому Закон не один для всіх?!


До всього вищесказаного саме наші ОСББ першими в Україні зібрали в Прилуках делегацію з представником Міжнародної корпорації, заступником міністра розвитку громад і територій, директором Фонду енергоефективності, представниками Чернігівської області та інших областей України, а також центральні телеканали (міського голови не було, хоча вона була запрошена). Репортажі про таку масштабну подію та про наші прилуцькі ОСББ показали на всіх центральних каналах, але, на жаль, тільки наше комунальне підприємство ТК «Прилуки» не було присутнє й не висвітлювало захід – йому важливіше показати, як лампочку на стовпі поміняли, дякуючи меру, чи листя тільки перед Новим роком прибрали – також дякуючи меру, а не як мешканцям економити в час стрімкого підвищення вартості енергоносіїв! Дуже прикро, що міській владі це не цікаво!

Валентина Трохименко,
голова правління ОСББ «Земська 39»

Прочитано 6991 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Є проблема
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали