№ 4
26 січня 2023 року

Звернення до глухого

 • Середа, Бер. 25 2015
 • Написав: 
 • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Коли Дмитра Барнаша обрали міським головою, то говорили, що це єдиний мер від «Свободи» на лівобережній Україні. Пройшов рік, і вже зараз констатуємо факт, що це не єдиний свободівець, який перестав бути патріотом і став керованою особою. Події на міській сесії 19 березня можна охарактеризувати як переворот свідомості та совісті – нас, прилучан, перевернули й кинули під ноги «п’ятої колони». Чому «п’ятої»? А тому, що існує східний фронт і фронт внутрішній. Хлопці воюють там, а нам доводиться воювати з тими, хто бажає знову сісти на грошові потоки, для кого інтереси держави й міста – дріб’язок, що поміститься в одній кишені.

Якщо сказати простіше, нашому голові депутати вирішили 26 березня висловити недовіру. Він заметався, що й було потрібно декому, і тоді йому дали вибір: або йдеш, або даєш згоду на Дмитра Іванова, який повинен стати заступником міського голови, щоб спрямувати грошові потоки інвестицій до Прилук, а з Прилук – по кишенях. Зліпили цього Дмитра Іванова «из того, что было», швидко й оперативно порушили закон, приправили словами «я його сам запросив, і він погодився», пролапшали по вухах супер-біографію «вже чоловіка», який «підставить плече Прилукам», бо виявилось, у Прилук немає ні плечей, ні розумних керівників, і саме на нього так довго чекало місто над Удаєм. Перед цією оборудкою до Прилук телефонував Костянтин Лубенцов – поки що заступник губернатора за квотою «Свободи» – і умовляв проголосувати за «професіонала Іванова».

Ні для кого вже не є секретом, що Іванов приїхав із Чернігова підкоряти Прилуки за квотою Валерія Дубіля, що визнав і сам Дмитро Барнаш. І якщо говорити відверто, то після Революції гідності псевдопатріоти перекроїли владу в Україні саме за політичними квотами. Наша область була поділена між «Свободою», «Батьківщиною» та «Ударом»: Прилуки віддані «Свободі», Чернігів – «Батьківщині», а Ніжин – «Удару». Пройшло небагато часу, і всі вони на місцях перемішалися з «колишніми», почали лобіювати свої інтереси, перефарбувалися та «обезличились». Нині важко зрозуміти, де патріоти, а де «п’ята колона», тобто «квоти з’їли патріотів». Навіть голосування в минулому році за Дмитра Барнаша як за секретаря міськради – це і є квота, і що його ще не зняли – також домовленість за квотами.

Голосували за Іванова депутати від «Свободи» й «Батьківщини» дружно, бо отримали вказівку від своїх обласних керівників. Голосували за нього й колишні регіонали, які теж отримали вказівку. Решту депутатів-соціалістів умовляв сам Барнаш. Політичну складову цієї оборудки підтверджує той факт, що на посаду заступника планувалася Надія Єременко – дійсно фахівець із інвестицій. Але їй довго морочив голову мер – то брав, то не брав, дотягнувши до того, що вона сама вже не хотіла працювати з таким флюгером. На моє запитання, чому він усе-таки її не призначив, голова дав відповідь, яка повністю перетворила його в керовану людину: «Проти її кандидатури категорично виступили Анатолій Мирошниченко та Валерій Дубіль». Тому він і тягнув із цією посадою, бо замість Надії Іванівни довго шукали «свою людину». А пам’ятаєте слова Дмитра Барнаша: «Ви отримали некерованого голову, і мене ніхто не підкупить»?.. Але вже існує закономірність: до чого тільки не торкнуться руки голови – шукай там корупційну складову: що ЖЕК, що призначення колишніх регіоналів, що примарні інвестиції, що стовпи ТІМа. Та навіть «Волонтерська сотня», якою він дуже опікується, і та далека від прозорості зі своїми незрозумілими звітами та ще більш незрозумілою охороною.

Цікаво, які методи застосував голова до Олександра Сивенка, що той сам себе оговорив і натягнув на себе негативну характеристику, після якої можна й засумніватися в його професійності? Для чого так знущатися з людини, змушувати її себе оббріхувати? Відповідь одна: Сивенко, як професіонал, не проходить за їхніми квотами, а квота – це як вища причетність до якоїсь касти чи партійної раси. Саме партійні функціонери цю квоту й придумали, аби їм «на відкуп» віддавали міста й райони. Ну і чим «Свобода» та «Батьківщина» кращі за регіоналів? Голосують разом із ними, аби мати дивіденди. А чи повірить їм тепер виборець? Звичайно ні, як не повірить і колишнім соціалістам, що були опорою Беркута, яких тепер не можна допитати в прокуратурі про їх причетність до Антимайдану.

В одному згодна з Дмитром Барнашем, що «з цією міською радою не можна ні про що домовитись», можна з нею тільки торгуватися. Особливо викликає побоювання те, що у варяга Іванова буде право розпоряджатися печаткою і правом підпису замість міського голови. Сам міський голова заявив, що Іванов буде тимчасово, зробить свою справу й повернеться до Чернігова. Але, можливо, він не думає про те, що саме Іванова будуть за квотою «Батьківщини» протягувати на мера або на місце Володимира Назіма? Віри немає ні голові, ні депутатам. Нічого не змінюється, корупція та крадіжки чиновників доїдають Україну, і всі розуміють, що ця влада – ще не та влада, наша влада народу – попереду.

1. Звертаюся до Дмитра Барнаша, аби він відмінив своє призначення Дмитра Іванова і дав спокій Прилукам.

2. Звертаюся до Дмитра Барнаша, аби він добровільно й достроково припинив свої повноваження. Пропоную Вам, Дмитре Васильовичу, бути чоловіком, і якщо Ви надто вже вляпались у багнюку зі своїми інвестиціями та реформами, обмийтесь, визнайте свої помилки та красиво покиньте стіни міської ради.

3. Звертаюся до Олега Тягнибока та Юлії Тимошенко, аби вони звернули увагу на своїх однопартійців у Прилуках і взагалі в області, бо ваші слова розходяться з їх ділами.

4. Звертаюся до правоохоронних органів, аби вони дали правову оцінку антизаконним діям і міського голови, і депутатів міської ради, оскільки термін подання на посаду та процедура були порушені.

5. Звертаюся до всіх прилучан із закликом не бути байдужими й уважно слідкувати за розвитком подій у міській раді, які продовжаться 26 березня в сесійній залі. Прийдіть і скажіть: «Досить!»

6. Дмитре Васильовичу, зніміть вишиванку – її носять тільки патріоти!

З повагою, Ольга Костюк,

член виконкому міської ради

Прочитано 40346 разів
Оцінити матеріал
(8 голосів)
Опубліковано в Є проблема
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

6 коментарів

 • Посилання коментаря Владислав Вівторок, 31 Березень 2015 09:02 написав Владислав

  Барнаш гарна людина - але не підходящий для посади мера. А друга його біда - він сам. в нього немає поплічників (або ж дуже мало), відсутня команда. Тут уже вина й прилуцьких політиканів. Ви подивіться хто в тій раді? Один одного краще. Пахомови, Гавриши? Хто це? Так отож

 • Посилання коментаря мирон Неділя, 29 Березень 2015 20:26 написав мирон

  Барнаш став відвертим розчарування прилучан. І ми самі в цьому винні, нерозгледіли в ньому лицеміра який просто рвався до влади заради своїх і його поплічників цілей. Але це неминучий шлях еволюції який ми повинні пройти самі. Головне робити правильні висновки.

 • Посилання коментаря ваше імя..Кирило Субота, 28 Березень 2015 12:19 написав ваше імя..Кирило

  Шось пішла "непоняточка" авер"янівська горлопанка пішла проти Дюбеля і Мірохи, невже розкол у ордені європейців пішов розкол?

 • Посилання коментаря Alex П'ятниця, 27 Березень 2015 19:29 написав Alex

  Видно на коментування статті є час тільки у ворогів пані Костюк) А у друзів нашего мера-коррупціонера часу хочь відбавляй.
  Прилучани, хіба ви самі не памьятаєте те піднесення що було під час Революції Гідності?!
  Як пані Костюк скинула ненависного Беркута?!
  А потім, на хвилі цього прийшов Барнаш. і Всі Прилуки покладали на нього велику надію. Прилучани привели Барнаша до влади. Вси ми були ошукані ним!!!
  По друге. Що це за "волонтерська сотня"?. Це ще один спосіб Барнаша доїти прилучан.
  І здається мені, що саме так звана "волонтерська сотня" мутить у воді.
  Ця організація взагалі не заєрестрована в Прилуках. А звіти?де хочь один.
  Діяльність "вс" можно побачіти тільки у прилуках, це- плітки, розбрат, підлабузництво корумпованій владі".
  Голова "ВС" якась нафарбована білявка, куда взагалі вона діває зібрану допомогу. Де звіти?

 • Посилання коментаря Дашка П'ятниця, 27 Березень 2015 08:29 написав Дашка

  От Костюк - сама Барнаша до влади привела своїм горлопанством, тепер же сама його брудом поливає. Може воно все й так як пишеться....але мало віриться, знаючи цю жіночку. А про волонтерську сотню я взагалі в шоці, не хоче очевидно, пані Ольга віддавати ласий шматочок іншим волонтерам, які, на мою думку, є справжніми волонтерами.

 • Посилання коментаря Олександр Четвер, 26 Березень 2015 12:22 написав Олександр

  Як завжди у Костюк - середина-на-половину!!! Половина правди, а друга половина - чистісінька брехня! І вся ця суміш замішана так майстерно, що просто почитаєш - і, здається, повірив... А от коли потім подумаєш - так вся ця суміш спрямована просто на оббріхування мера!!!
  Ну... звичайна для пані Костюк справа!

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Новий склад комісії з преміювання Днями міський голова Ольга...
Останнім часом почастішали звернення на телефони як...
Скільки коштує маєток насправдіДепутат партії «Слуга народу»...
Сьогодні хіба що лінивий не обговорює ситуацію з неприйняттям...
Нещодавно автопарк комунального підприємства «Послуга»...
200 кВт-ийгенератор для КП «Прилукитепловодопостачання» Війна в...
Час від часу виникають непорозуміння між мешканцями...
1633 р. (390 років) – у місті засновано перші цехові організації. Я....
Організація харчування школярів у 2023 році З початком нового...

Хто на сайті

Зараз один гість и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама