№ 46
14  листопада  2018 року

«Прилуки» нікому не потрібні?

  • Середа, Вер. 16 2015
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Прилуки – місто хоча й невелике, але воно славиться на всю Україну багатою історією, знаменитими постатями, архітектурними здобутками й не тільки. У 1979 році на воду було спущено ракетний катер Р-262 «Прилуки», названий на честь нашого міста. За свою більш ніж 15-річну історію катером здійснено багато артилерійських і ракетних стрільб. Корабель неодноразово брав участь у міжнародних навчаннях «Сі Бриз», «Фарватер миру», на парадах до Дня військово-морських сил.

Нещодавно в Інтернеті з’явився черговий випуск проекту короткометражних документальних фільмів «Вавилон 13». Цього разу мова йшла про необхідність матеріальної допомоги ракетному катеру «Прилуки», який обороняє український морський простір. Наразі судно вимушено базується в Одесі, але екіпаж мріє про поверння в український військовий порт Севастополь.

За словами капітана 3-го рангу, командира ракетного катера Павла Рудя (на знімку), прилуцька влада в особі міського голови Дмитра Барнаша жодним чином не реагує на листи з проханням відновити шефську допомогу ракетному катеру «Прилуки».

«Кораблі такого класу потрібні Україні сьогодні. Вони невеликі за розміром, але завдяки наявності високоточної ударної зброї можуть становити серйозну небезпеку для кораблів, конвоїв та берегових об’єктів супротивника», – стверджує капітан.

Наша країна сьогодні переживає дуже важкі часи. У цей період ми як ніколи мусимо проявляти свій патріотизм на ділі. Жителі нашого міста мають пишатися тим, що бойовий катер носить назву «Прилуки». Це велика честь для міста, і надання допомоги ракетному катеру є обов’язком міської влади Прилук.

Ганна Пальоха

КОМЕНТАР З ПРИВОДУ

Дмитро Барнаш, Прилуцький міський голова:

– Мені відомо про цю проблему. Уся біда в тому, що контакт із екіпажем катера був налагоджений через посадову особу, яка не змогла належним чином виконати свої обов’язки. Із себе також вину не знімаю, у першу чергу це моє упущення. Ми обов’язково будемо допомагати «Прилукам», опікуватимемося, як і раніше. Збираюсь особисто поспілкуватись із капітаном катера, дізнатися про їхні потреби. Говоритиму з місцевими підприємцями та волонтерами, щоб організувати збір допомоги. Запросимо представників на наш Воздвиженський ярмарок і безпосередньо там передамо шефську допомогу.

Прочитано 1571 разів
Оцінити матеріал
(2 голосів)
Опубліковано в Є проблема
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Прийміть...
Сьогодні кожен українець, який включив радіоприймач або...
Хтось запитає: «Чому так пізно?» Оптиміст запевнить: «Добре, що не...
Ми подорожуємо й часто бачимо десятки якихось місць –...
ІНФОРМАЦІЯпро намір здійснити зміну тарифів на виробництво,...
Шановні працівники культури! Прийміть щирі вітання з нагоди...
Усі ми так чи інакше користуємося комунальними послугами: маємо...
Що кажуть прилучани У ніч із 31 жовтня на 1 листопада в багатьох...
УКРАЇНСЬКЕ ОБ‘ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ «УКРОП» Звіт депутата...
Щорічно перша неділя листопада запрошує нас згадати про людей...

Хто на сайті

Зараз 1718 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама