№ 37
11 вересня 2019 року

Куди йдемо, за те й беремось

  • Середа, Січ. 20 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Виїзна нарада міського голови з керівниками комунальних підприємств Прилук по трьох майже легендарних закладах освіти та культури відбулася по обіді 15 січня. Відвідини Міського будинку культури, його філії (колишнього Будинку офіцерів), стадіону «Супутник» і ДЮСШ показали, що ці об’єкти соціальної інфраструктури потребують суттєвих і дороговартісних втручань.

 

Першим гостей із міськради зустрів директор дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Маценко. Серед ремонтних робіт, які необхідно провести, він наголосив на закінченні будівництва глядацької трибуни «Супутника», що тримав на контролі попередній міський голова. Також необхідними для вихованців спортивного закладу є роздягальні й душі, які потрібно модернізувати. Не зникла в ДЮСШ і проблема даху, кошти на ремонт якого перепрофілювали на не менш необхідні енергозберігаючі вікна та двері, що нині вже слугують юним спортсменам.

Розпочати вирішення проблем «Супутника» та спортшколи міська влада планує із розроблення проектно-кошторисної документації. Лише після її втілення на папері можна розраховувати на успішний пошук спонсорської допомоги чи виділення надходжень із бюджету держави й міста.

Проблеми наступного пункту призначення делегації погрожують стати історичним недбальством. По фасаду будівлі МБК пішли тріщини (на фото). Найбільша, що роз’єднала головну будівлю з добудовою, створює небезпеку не лише для історичної пам’ятки, а й для людей, які працюють у приміщенні театру.

Детальним вивченням проблеми займеться спеціально створена комісія, яка дослідить причини руйнації та методи її усунення. Рішення ж про виділення коштів, як завжди, залишається за депутатським корпусом міської ради.

Порожній культурний осередок військового містечка став завершальним етапом оглядин. Його колишня слава сьогодні припадає пилом. Але в планах міського голови – кардинальна зміна стану речей. Відновлення роботи колективів художньої самодіяльності та проведення різноманітних культурних заходів і концертів – ось що чекає на філію МБК.

Та наразі, перед запуском амбітних і цілеспрямованих культурних діячів у приміщення Будинку офіцерів, на нього чекає встановлення вікон, ремонт стін, підлоги й реконструкція системи опалення.

Катерина Чайка

Прочитано 1224 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Є проблема
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Робочий тиждень традиційно розпочався з апаратної наради із...
Запровадженню автоматизованої системи оплати проїзду в...
ЗВІТЯценкА Євгенія Миколайовича, голови постійної депутатської...
Музей – це один із небагатьох фундаторів творення державності...
Закінчилися літні канікули, під час яких читачі міської дитячої...
ПОЛІКОМБАНК - інженер-програміст, 6000 грн, тел. (0462)651000(177)АВДЄЄВ...
Традиційно 1 вересня в Україні відзначають День знань. У цей день...
Майже рік минув із того часу, як у Прилуках запрацював...
Упродовж літа в різних містах і населених пунктах Чернігівщини...
29 серпня в Україні встановлено Днем пам’яті захисників України,...

Хто на сайті

Зараз 2599 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама