№ 4
26 січня 2023 року

СТРАХ ПЕРЕД УТРАТОЮ ДОВІРИ

  • Середа, Лип. 27 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Прочитала публікацію в газеті «Град Прилуки» від 20 липня 2016 року «Депутатські ігри з вогнем» і була дуже вражена, що досі не згасає полум’я після міських виборів, що міський голова, навіть вигравши на цих виборах, ніяк не вгамується і бачить конкурента в особі депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка. Вважаю, що стаття написана бездарно, що її єдина мета – «навісити всіх собак» на цього депутата.
Та й наші виборці, якщо уважно слідкують за подіями на сесіях, помітили, що всі пропозиції, які надходять від депутата Рожка А.М., блокуються і не сприймаються депутатами від «Батьківщини» і міським головою. Всі знають, як вирішувалося питання про індивідуальне опалення, і всі знають, хто підтримував проект депутата, а хто голосував проти. Кожен депутат повинен по-господарському ставитися до розподілу міського бюджету, і в кожного депутата є своя думка до цих питань в силу їхніх професійних здібностей.


Міський голова має звітувати перед прилучанами за кожну цифру витрат з міського бюджету не на словах (що заплановано), а на ділі (що зроблено). Якщо наші виборці уважно слідкували за голосуванням депутатів, то бачили, що всі соціальні програми, питання, які стосувалися дітей та дитячих установ, а також програми, що стосувалися учасників АТО, завжди голосувалися Артемом Рожком та його командою. Так як працює депутат Рожко А.М. та його громадська приймальня, повинен працювати кожен депутат міської ради.
Але міській владі не дає спокою навіть прес-служба громадської приймальні Артема Рожка, яка висвітлює роботу свого депутата. Скажіть, будь ласка, а хто заважає кожному депутату відкрити громадську приймальню та висвітлювати свою діяльність? Глядіть, і для людей було б більше уваги та допомоги, не обов’язково матеріальної. У нашому місті багато проблем, і як кажуть, «гуртом і батька легше бити».
І не треба звинувачувати депутата в тому, що він відстоює інтереси прилучан, що висловлює свою думку по першочерговому розподілу міського бюджету, по дозволам на індивідуальне опалення, по закриттю 23-го дитсадочка (де виховуються діти-інваліди). Їхні батьки зверталися до всіх депутатів, але в цьому питанні міський голова спекулювала на потребах учасників АТО – натякала, що землю під дитсадком можна віддати їм. На місці хлопців – учасників АТО — я б відмовилася від цієї землі на користь діток. Це моя особиста думка.
Хочу побажати всім депутатам Прилуцької міської ради: відкривайте громадські приймальні, більше висвітлюйте свою роботу в засобах масової інформації, більше спілкуйтеся з людьми по своїх округах та між собою, не заздріть колегам по депутатській діяльності, майте свою думку. А міському голові побажаю: не треба хаять депутатів за їхню роботу, незалежно від партійної приналежності, «зіштовхувати лобами» одного з одним та виділяти кращих. Довіру чи недовіру до них висловлять прилучани.

З повагою екс-депутат Прилуцької міської ради двох скликань
Світлана Яременко

Прочитано 31909 разів
Оцінити матеріал
(2 голосів)
Опубліковано в Є проблема
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

1 коментар

  • Посилання коментаря ваше імя..В Четвер, 24 Серпень 2017 04:18 написав ваше імя..В

    Та нема ніякої довіри до тієї попенчихи !Всі знають хто її зпер на трон...Живуть за кошти народу,навіть не живуть,а жирують,зневажаючи той же обдурений народ. Постійно себе преміюють,а за що? Кому потрібні килими так званої "мерші" чи фасад будівлі з крутійством коштів? В країні йде війна,а ці субчики оновлюють свій балаган та ще й один в один в колір мерії ворога.Коли більшість українців,особливо пенсіонерів,не мають за що купити хліба ,ліків,одягу,пристосуванці танцюють на їх кістках.І не тільки в нашому місті."Мерша" не прислухається до прохань людей,часто змінює свій день прийому,ховаючись від людей,зображуючу з себе дуже зайняту.А дороги які в місті,а двори?Випилюються дерева-печіться люди на сонці! Якби пішки ходили по вулицях ці,що так рвуться до золотих корит,то б знали,як потерпають люди від їхньої опіки.Дороги всі в землі та камінні,їдуть люди ,бо вимушені,посеред дороги.А камери як летять,бо в землі та камінні повно скла,шматків дроту. Коло водоканалу та біля Густинської 22 як працювали працівники тепломережі,так 2 роки й засмічують проїжджу частину купи піску та каміння на дорозі. попенчиха не знає,скільки коштують камери до велосипеда,для неї,на відміну від людей,це грязь під нігтями.Раніше вулиці чистились,зараз ...то в яку ж Європу вони пруться? Позорище! А Рожка вони бояться, бо обманом прийшли в будівлю міськради і люди знають,як саме...Артем Миколайович реально допомагає людям,він випромінює людяність,завжди вислухає,надасть допомогу.Це був би справжній хазяїн міста.Прилучани дуже прорахувалися,віддавши бодай один голос на користь безголосої"аристки".І вона ж збирається ще й на другий срок!Ще й першого не добувши,про що свідчать її "попередження" бувшим колегам з педучилища-у випадку їх ігнору олі на виборах наступних,зарплати вони не побачать.Ось так і живем-одні погрожуть,інші зацьковано мовчать.Мовчання ягнят... Так і будемо жити далі,бо боягузи,бо боїмось втратити давно вже втрачене...А якби всі дружно показали ошуканцям певну фігуру з трьох пальців та вимагали роботи і дали по загребущим рукам тюрмою,а не привілегіями та депутатськими мандатами.то не жебрали б зараз в житниці Європи !Світлана Яременко,Артем Рожко,Дмитро Пахомов,Козацький Полк Та інші прогресивні люди повинні стояти при владі Прилук,решу геть та шамраю вже пора на відпочинок ,а не стрибати то в мерію,то на сигаретку,вулиці,бачте,не йде замітати...

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Новий склад комісії з преміювання Днями міський голова Ольга...
Останнім часом почастішали звернення на телефони як...
Скільки коштує маєток насправдіДепутат партії «Слуга народу»...
Сьогодні хіба що лінивий не обговорює ситуацію з неприйняттям...
Нещодавно автопарк комунального підприємства «Послуга»...
200 кВт-ийгенератор для КП «Прилукитепловодопостачання» Війна в...
Час від часу виникають непорозуміння між мешканцями...
1633 р. (390 років) – у місті засновано перші цехові організації. Я....
Організація харчування школярів у 2023 році З початком нового...

Хто на сайті

Зараз 2996 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама