№ 8
20  лютого  2019 року

Проект реанімації «Супутника»

  • Середа, Вер. 07 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт
Повернути на стадіон глядача – одне з головних завдань проекту (міська спартакіада з легкої атлетики, 1956 рік). Повернути на стадіон глядача – одне з головних завдань проекту (міська спартакіада з легкої атлетики, 1956 рік).

Від рішення громади залежить, чи стане міський стадіон візитівкою Прилук

Останнім часом, у результаті слабкого виступу збірної України в Ріо, у країні активно проходить обговорення наслідків невдачі. Спеціалісти та спортивні аналітики одноголосно приходять до висновку, що основною причиною провалу на Іграх є слабке матеріально-технічне забезпечення та недостатнє фінансування провідних атлетів. Особливо глибокий занепад – на місцях витоків, на рівні міських і районних організацій фізичної культури та спорту. Впевнений, що з цією думкою погодиться кожен житель нашого міста, особливо ті люди, які активно займаються фізкультурою.
Сьогодні досить говорити про ганебний стан спортивних об’єктів нашого міста, які за роки незалежності нещадно експлуатувалися та руйнувалися. Нині слід говорити про шляхи виходу з даної ситуації. На мою думку, відновлення об’єктів фізичної культури та спорту слід розпочати з центрального ядра, тобто зі спортивного обличчя міста – стадіону «Супутник».
Переглядаючи світлини спортивних подій, які відбувалися на стадіоні, неважко помітити, як поступово він втрачав популярність, а останнім часом і взагалі позбувся своєї значимості. Сьогодні ж ми маємо унікальну можливість розпочати реанімацію міського стадіону, а разом з ним – і всього спортивного життя міста.
Міська рада прийняла рішення про створення громадського бюджету, кошти якого використовуватимуться на покращення благоустрою міста. Які об’єкти будуть облаштовуватися, вирішуватимуть жителі міста на основі голосування. Пропоную свій проект реконструкції міського стадіону «Супутник». Від вашої підтримки залежить втілення цього проекту в життя!
Коротко про зміст проекту
На фоні загального росту у світі та в Україні популярності занять бігом падає кількість бажаючих займатися цим надзвичайно корисним видом спорту в умовах, які на сьогодні існують у нашому місті. Тож у першу чергу я пропоную провести реконструкцію легкоатлетичного ядра стадіону та заміну покриття бігових доріжок (це дасть змогу на основі вивільнення 2000 м2 старого покриття реставрувати безкоштовно, тобто силами батьківських комітетів, травмонебезпечні спортивні майданчики в усіх школах), а також облаштування секторів для стрибків і метань.
Зазначу, що саме в легкій атлетиці прилуцькі спортсмени досягли найбільш вагомих успіхів. Ми маємо чемпіонів Всесвітніх універсіад, Європи, учасників Олімпійських ігор, значну кількість майстрів спорту. Нині відділення легкої атлетики ДЮСШ нашого міста є флагманом дитячого спорту в області. Тут тренуються члени штатної збірної команди України – потенційні кандидати на участь в Олімпійських іграх 2020 року в Токіо.
Варто додати, що проект розширює можливості покращення умов для розвитку масового спорту. У нагоді стане облаштування сучасного містечка швидкісно-силової підготовки та доріжки здоров’я для любителів спортивної ходьби, бігу підтюпцем і дітей, які полюбляють їздити на роликових ковзанах. Передбачено також майданчик для занять груп оздоровчої гімнастики. Все це надасть стадіону нового естетичного європейського вигляду.
Від рішення громади залежить, чи стане міський стадіон центром фізичного загартування дорослих і дітей, гідним обличчям нашого міста, візитівкою Прилук на мапі України. У разі позитивного результату впевнений, що посильну матеріальну допомогу у вигляді сучасного спортивного інвентарю для занять нададуть Федерація легкої атлетики України та обласний осередок Національного олімпійського комітету України.
Звичайно, для здійснення реконструкції стадіону потрібна політична воля влади та депутатського корпусу міста. Керівництво міста має визначити пріоритетні завдання, які важливі для спорту: підвищення іміджу Прилук в Україні та в світі, а також зміцнення здоров’я прилучан через заняття фізичною культурою. Реконструкція стадіону, навіть без залучення додаткових коштів із казни міста, може стати якісним прикладом реформування свідомості кожного жителя Прилук.
Проект підтримано одноголосно на засіданні виконкому федерації легкої атлетики міста.

З повагою до всіх прилучан,
Заслужений тренер України
з легкої атлетики
Михайло Марченко

P. S. Користуючись нагодою, хочу привітати всіх любителів спорту, ветеранів спорту, прихильників здорового способу життя з Днем фізичної культури та спорту!

Прочитано 975 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Є проблема
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

У «Послуги» новий керівник Зовсім нещодавно ми дізналися про...
«Уже майже 20-те число, а квитанції за електроенергію ще немає»,...
За результатами 2018 року до загального фонду бюджету міста...
Прибудинковим територіям також перепало Цього року як ніколи...
Про прилуцькі маршрутки можна складати легенди. Неввічливі...
В одному з минулорічних випусків газети ми говорили про...
Кошти для мiської лiкарні Прилуцька центральна міська лікарня...
УКРАЇНАПрилуцька міська радаЧерніГівської областіВИКОНАВЧИЙ...
Кожен із нас, мабуть, потрапляв у ситуацію, коли маршрутка чи...
Кадрові зміни   Уже, мабуть, учетверте на розгляд сесії...

Хто на сайті

Зараз 1066 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама