№ 7
12 лютого 2020 року

Посадовці без премій

  • Середа, Лист. 30 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Відкриваючи вчорашню сесію, що зібрала місцевих депутатів сьомого скликання вже вдев’ятнадцяте, міський голова Ольга Попенко назвала її рекордною. І не дивно, адже на розгляд обранців було внесено аж три десятки проектів рішень. Деякі з них отримали одностайну підтримку, інші розділили позиції депутатів при голосуванні; більшість були належним чином підготовлені, тоді як презентація чи терміни оприлюднення окремих зазнали нищівної критики в сесійній залі.
До речі, про голосування. Існує вірогідність, що наступна – груднева – сесія проходитиме без так званої переклички, що встигла добряче всім набриднути з моменту свого офіційного започаткування. Принаймні вже визначено підрядника, котрий встановить систему електронного голосування для зручності депутатської роботи.
До певного моменту звітна сесія проходила настільки злагоджено, що за умови відповідності регламенту добрий десяток рішень можна було б ухвалити «пакетом». Серед питань порядку денного, розгляд яких увінчався одноголосним вирішенням у позитивну сторону, – рішення про безкоштовне харчування в школах і дитсадках дітей пільгових категорій у наступному році, запровадження конкурсного порядку відбору суб’єктів господарювання, що будуть відпускати ліки (в тому числі препарати інсуліну) за пільговими рецептами, а також затвердження міської Програми «Соціальна підтримка сім’ї, дітей та молоді на 2017-2020 роки».


Каменем спотикання в роботі пленарного засідання стало обговорення Програми «Забезпечення пожежної безпеки на території міста Прилуки на 2016-2020 роки», проект якої повернувся на розгляд депутатів після доопрацювання в частині зменшення бюджетних витрат. Дехто з депутатів назвав дану Програму нікчемною, а виступ доповідача навряд чи задовольнив хоча б когось із присутніх у сесійній залі. Втім, після тривалої дискусії проект рішення таки набрав необхідну кількість голосів, тож у закладах освіти, медицини та культури невдовзі має розпочатися втілення першочергових протипожежних заходів на кшталт забезпечення вогнегасниками та встановлення засобів блискавкозахисту.
А ось рішення про преміювання міського голови, секретаря ради, керуючої справами виконавчого комітету та заступників міського голови з нагоди святкових дат ухвалене не було. Значна частина депутатів при голосуванні утрималася, тож наші посадовці вищого рівня не отримають символічного матеріального заохочення, скажімо, до Дня місцевого самоврядування, що відзначатиметься через тиждень.
Наостанок відзначимо моменти, що стосуються окремих персоналій. Депутата від «Опозиційного блоку» Марію Шабалтас колеги-обранці затвердили на посаду директора Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, а чемпіон Паралімпіади в Ріо Олег Лень зможе придбати особисте житло завдяки адресній соціальній виплаті.

Олександр Бойко

Прочитано 1354 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Колонка редактора
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей...
Уже зовсім скоро у Прилуках розпочнеться грандіозне будівництво...
Мрії, надії, переживання – це емоції, які краще висловити проявом...
Замість «лежачого поліцейського» Прилуцька міська рада планує...
МОЗ України наголошує, що станом на сьогодні немає жодного...
Масляна – це одне з найстаріших свят слов’янських народів, яке...
Українці все ще насилу розрізняють «швидку» й невідкладну...
22 січня 2020 року біля Прилуцької гімназії №1 імені Георгія...
На фоні індустріального розвитку людина поспішає йти в ногу з...
На дворі неділя, 26 січня, як можна провести свій вихідний день?...

Хто на сайті

Зараз 2885 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама