Друкувати цю сторінку

Три Настуні славлять Україну та Прилуччину

На юнацькому відділі Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти діє виставка декоративно-прикладного мистецтва в техніці пірографії (випалювання по дереву) «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!». Це роботи учнів Валківськї ЗОШ І-ІІ ступенів. Більшість робіт належать трьом ученицям – Насті Демченко, Насті Гомон і Насті Павловій.
Виставка цікава тематикою робіт та їх майстерним виконанням. Усі роботи пронизані почуттям патріотизму, любові до України, рідного куточка землі – українського села. Тут і соняшники, що символічно оточують Жінку-Берегиню, різноголосся символів і візерунків на Великодніх писанках, мужність характеру українських козаків і різнобарв’я рідної країни, яку майстрині показали в різноманітних панно мапи України. У роботах давня техніка випалювання по дереву поєднана з вишивкою та образотворчим мистецтвом.
Усі роботи, що експонуються, створені юними умільцями за підтримки їх наставниці Т.І. Дмитрієвської. Тетяна Іванівна в школі викладає математику, а в позаурочний час допомагає дітям освоїти техніку випалювання та художній розпис. Вона є натхненницею для всіх юних умільців і щиро вболіває за їх досягнення.
Завдяки її ентузіазму та наполегливому і вимогливому ставленню до своїх підопічних, юні майстри мають величезну кількість нагород за участь у різних конкурсах і виставках-конкурсах на районних, обласних, Всеукраїнських і міжнародних рівнях.
Тетяна Іванівна пишається своїми вихованцями, а особливо трьома Настунями.


Настя Демченко в номінації «Творчість» отримала Диплом лауреата премії та статуетку «Гордість Прилуччини-2021», а також є активною учасницею інтелектуальних, творчих конкурсів і конкурсів читців.
Настя Павлова має схильність до точних наук. Наукова робота до МАН «Геометрія української вишивки та її застосування до розв’язання задач на розрізання, закладання та розфарбування» оцінена Дипломом обласного управління освіти на ІІ етапі конкурсу-захисту.
Настя Гомон завдяки наполегливій праці, таланту та неабиякій майстерності в техніці пірографії увійшла до книги «Талановиті діти Чернігівщини».
Творчі роботи дівчаток є цікавими та дуже колоритними. Вони постійно ведуть активний пошук самих себе в мистецтві, відхиляючи будь-які стандарти, постійно вдосконалюються та шукають свій індивідуальний стиль, тому їх творчі роботи цікаві та колоритні.
А роботи «Материнська любов», трилогії «Квітуча Україна» та «Берегині Великоднього сяйва» хвилюють і захоплюють, пробу-джують почуття прекрасного та зміцнюють віру в усе добре.
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку.

Ірина Макуха, бібліотекар юнацького відділу МЦБ ім. Л. Забашти

Прочитано 3672 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Культура
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали