№ 7
13  лютого  2019 року

МІСЬКІ НОВИНИ

  • Середа, Лют. 08 2017
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Подорожчав хліб

Із 4 лютого ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» був змушений змінити ціни на хліб та хлібобулочні вироби у бік збільшення. Про це в офіційному листі на ім’я керівника міськвиконкому повідомила генеральний директор підприємства Людмила Супруненко.
Подорожчання борошна, зростання ціни на електроенергію, газ і підвищення мінімальної заробітної плати призвело до того, що хліб «Міський» подовий у роздрібній вартості піднявся до 8 гривень 10 копійок за буханець, а батон «Прилуцький» тепер коштує 7 гривень 50 копійок (без націнки торговельних закладів).

Генплан
уже на підході

Начальник управління містобудування та архітектури міської ради Віктор Тисленко повідомив про завершальні етапи затвердження Генерального плану міста Прилуки. Державний науково-дослідний і проектний інститут містобудування завершив роботу по розробці Генерального плану нашого міста й передав матеріали для ознайомлення міській раді.
Подальша робота по затвердженню плану потребує розгляду цього документа на містобудівній раді в області та експертного висновку, після чого Генплан буде винесено на розгляд сесії міської ради.

 

Пацієнту зручно
й лікарю простіше

За словами заступника міського голови Тетяни Фесенко, Прилуки мають намір узяти участь у проекті «Реформування медичної галузі міста шляхом впровадження електронної системи «Охорона здоров’я».
У рамках співпраці зі спільним Проектом Європейського Союзу та Програмою розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» депутати міськради підтримали співфінансування впровадження електронної системи охорони здоров’я в Прилуках. Очікується, що цей крок спростить звітність і зменшить кількість заповнення паперів лікарями.
У майбутньому до бази вводитимуться лише дані про конкретного пацієнта, а всі форми звітності будуть генеруватись автоматично. Через Інтернет можна буде обрати лікаря, переглянути свою медичну карту чи аналізи.
Проект загалом коштує близько семисот тисяч гривень, понад 65 відсотків цієї суми – фінансування ПРООН.

Знак пошани

У понеділок, 6 лютого, під час апаратної наради було вручено Подяку міського голови з нагоди присвоєння Президентом України почесного звання «Мати – героїня» Ярославі Миколаївні Борисенко. 24 січня на виконання Указу Президента України голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч вручив нагрудні знаки п’ятнадцятьом матерям Чернігівщини, серед яких була й прилучанка.
Ярослава Борисенко має п’ятьох дітей, наймолодшій із яких 11 років, а найстаршій – 24, та працює помічником режисера в міському Будинку культури.

Прочитано 862 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Прибудинковим територіям також перепало Цього року як ніколи...
Про прилуцькі маршрутки можна складати легенди. Неввічливі...
В одному з минулорічних випусків газети ми говорили про...
Кошти для мiської лiкарні Прилуцька центральна міська лікарня...
УКРАЇНАПрилуцька міська радаЧерніГівської областіВИКОНАВЧИЙ...
Кожен із нас, мабуть, потрапляв у ситуацію, коли маршрутка чи...
Кадрові зміни   Уже, мабуть, учетверте на розгляд сесії...
Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) запускають...
22 січня загальноміські заходи з нагоди Дня Соборності України...

Хто на сайті

Зараз 543 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама