№ 45
21 жовтня 2020 року

«І щогодини, і щохвилини про чиїсь долі – вічна турбота. Шматочок серця комусь віддати – така, колеги, у нас робота»

  • Середа, Черв. 07 2017
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Для надання соціальних пос-луг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тим-часового або денного перебування 10 червня 1997 року рішенням виконавчого комітету було утворено Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Прилуцької міської ради. Відтоді минуло 20 років, а тема соціального захисту громадян, надання соціальних послуг є досить актуальною й сьогодні, адже населення стрімко старіє, і люди часто опиняються в складних життєвих обставинах. Тому функціонування такої установи є дуже важливим і необхідним для людей, котрі потребують сторонньої допомоги.
На сьогодні в Територіальному центрі соціального обслуговування працює 85 працівників, а на обліку перебуває майже 1800 осіб, які обслуговуються в трьох відділеннях:
соціальної допомоги вдома (завідувачка – Нікуліца Віта Андріївна);
денного перебування (завідувачка – Грачова Ірина Іванівна);
організації надання адресної натуральної та  грошової допомоги (завідувачка – Яковенко Ніна Олександрівна).


Не можна не згадати про складну працю соціальних працівників, які допомагають особам, що перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, почувати себе гідно в суспільстві та достойно проживати своє життя. Їх досвід роботи дає конкретний результат, спрямований на перемогу загальнолюдських цінностей та милосердя, що послаблює соціальну напругу. Своєю працею, сумлінним ставленням до обов’язків працівники установи створюють реально діючий механізм соціального захисту та підтримки державними та суспільними структурами соціально незахищених громадян, допомагають наблизитися до кожної конкретної сім’ї, до кожної людини, яка є найбільшою цінністю нашого суспільства. Високі морально-етичні якості соціальних працівників забезпечують право кожної людини, що потребує допомоги, на належне повноцінне існування та задоволення елементарних потреб.
Територіальний центр провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання соціальних послуг, гуманності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання державних стандартів соціальних послуг, етичних норм і правил.
Зазначу, що на надання соціальних послуг у Територіальному центрі  мають право:
громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування й потребують постійної сторонньої допомоги;
громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям (зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу), стихійним лихом, катастрофою ( мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід  їх сімей нижчий, ніж прожитковий мінімум для сім’ї.
Тож, шановні прилучани, двері нашого закладу завжди відкриті для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.  Пам’ятайте, що ви не одинокі, соціальні працівники готові прийти вам на допомогу.
За потреби можна звертатися за такими номерами телефонів: 5-08-58, 5-25-45, 5-25-51 або завітати до установи, яка знаходиться за адресою:  вул. Короленка, 8 ( біля автостанції).
10 червня Територіальний центр відзначає 20-річчя з дня  «народження». Вітаю працівників установи з цією ювілейною датою! Бажаю всім міцного здоров’я, теплих стосунків з рідними та близькими, творчої наснаги, бадьорості духу та міцної сили волі. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми!  

 Валентин Попко, директор Територіального центру 

Прочитано 1157 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Нещодавно п’ятеро талановитих вихованців Центру творчості...
15 жовтня на Театральній площі міста відбулася презентація...
На 14 жовтня припадає одразу кілька величних свят – День...
Шановні прилучани! Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника...
Прилуцький Центр надання адміністративних послуг вкотре...
Під час чергового засідання виконавчого комітету, яке відбулося...
На вулицях нашого міста – новинка. Заради безпеки дітей було...
Ми знайомі з Вами з 09.06.2005 р., коли я Вас прийняв в офісі...
У першу суботу жовтня в Україні відзначають День бійця...
Нова книга письменниці про Густинський монастир, ігуменю Віру,...

Хто на сайті

Зараз 2748 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама