№ 50
13  грудня  2017 року

Майстер-клас з акторської майстерності від прилуцьких депутатів

  • Середа, Черв. 14 2017
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Останнє сесійне засідання депутатів міської ради, заплановане на 8 червня, спіткав провал. Депутати навіть не розглядали заявлених порядком денним суспільно важливих проектів рішень на кшталт: затвердження проектів громадського бюджету (головного кроку до вирішення питання безпритульних тварин), затвердження списку учасників бойових дій, які мають пільги (наслідок — гальмування оформлення пільг для чотирьох учасників АТО), відключення двох житлових будинків від мереж централізованого опалення для встановлення індивідуального, надання земельних ділянок для учасників АТО, співфінансування капітального будівництва ІІ корпусу гімназії №1, залучення кредиту та гранту від НЕФКО (майже 20 млн. грн. для модернізації вуличного освітлення та впровадження енергозберігаючих технологій у ЗОШ №№2,13 і ДНЗ №9).
І це лише вершина айсберга, яку необхідно було розглянути депутатам й проголосувати від імені мешканців міста, які обирали їх до ради.
Натомість вони майже три години вимагали на- звати відповідального за ремонт прилуцьких доріг, а точніше — примусити міського голову «спустити усіх собак» на когось із посадовців. Обов’язкова умова — конкретне прізвище.
Зініціював депутатський запит про ремонт доріг депутат Вячеслав Драчук. За збігом обставин на сесії були присутні члени новонародженої громадської організації «Небайдужі прилучани» та отаман Прилуцького козацького полку, які також висловили бажання розглянути дане питання. У процес обговорення ремонту асфальтного покриття по вулиці Київській не долучився тільки ледащо. Робили це депутати за звичкою біля трибуни, щоб кожен мав змогу не лише роздивитися правдоруба, а й співпережити з ним публічний виступ. Дарма, що цього дня система електронного голосування дозволяла обранцям робити це з місця, обладнаного мікрофоном.


Усіх звинувачень та доказів важко перелічити (бо в нашому місті ледь не кожен прилучан, а особливо депутат, а ще більше, член громадської організації — фахівець з усіх галузей). Демонструючи схеми умовних прив’язок пошкоджень на дорозі, кожен нарікав на зрізані ділянки та їхні розміри, ба більше, говорив, що до цього там був «ідеальний асфальт». Зрізати той самий «ідеальний» асфальт — злочин у масштабах украй необхідного Прилукам ремонту автошляхів. Та жоден з висловлювачів цієї позиції не продемонстрував хоча б одного знімку дороги до й після зрізу. Так, деякі зі зрізів більші від заявлених у документі, адже і ями з моменту розробки схем не припиняли «росту»... У цьому, за коментарем начальника управління капітального будівництва Анатолія Ященка, немає нічого протизаконного. Бо в ремонті асфальтного покриття потрібно керуватися здоровим глуздом. Навряд чи прилучанам сподобалося б, якби дорогу асфальтували відповідно до схем прив’язок, ігноруючи новоутворені пошкодження. Крім цього, особливістю роботи спеціалізованої техніки є зрізування асфальтного покриття суцільним шаром. У нього можуть потрапити ділянки дороги, на яких виконувався капітальний ремонт у 2016 році. Але виконавець робіт неодноразово наголошував, що за ці квадратні метри оплата не здійснюватиметься. Про це говорив і Анатолій Ященко, але слухати посадовця «зацікавлені в кривавій розправі» депутати не хотіли. Бо вже не один місяць особистість начальника управління капітального будівництва викликає в них лише роздратування.
Та чи не найбільшу загрозу ремонту вулиць несе, виявляється, ... національність виконавців робіт (тут мимоволі замислюєшся, чому геноцид вірменського народу визнала більшість європейських держав, крім України: уся справа в прилуцьких вулицях!)
ФОП Симонян А.А. виграв тендерну процедуру на виконання даного виду робіт, представивши ряд необхідних документів та пройшовши низку складних перевірок відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».
До речі, тендерна процедура вже вдруге проводилася міською радою. Бо перший тендер було анульовано з ініціативи однієї з громадських організацій та окремих депутатів ради. Зрештою, після всіх перевірок та ж сама організація, що претендувала на перемогу першого разу, виграла вдруге. Хто пропіарився, а хто від цього постраждав – вирішувати вам, але ми втратили близько чотирьох місяців.
Виставивши міському голові ультиматум, підтекст якого очевидний: або ви звільняєте посадовця, або стаєте ворогом народу №1, «зацікавлені» депутати покинули залу засідань. І сесію через відсутність кворуму було передчасно завершено.
І як тут не процитувати слова одного з поважних депутатів: «Люди ждуть доріг, а ви ждете містечкових сенсацій!»

Прес-секретар міської ради Любов Рубан

Прочитано 327 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні прилучани, дорогі діти!Щиро вітаю вас зі світлим і...
Сучасний світ сповнений нещасть та недосконалостей. Волонтери –...
12 грудня 2017 року відбулося 7 засідання Громадської ради, на якому...
7 грудня 2017 року в рамках реалізації міжнародного...
Борітеся-поборите!Вам Бог помагає!За Вас правда, за Вас слава.І...
49-річний Ростислав Хотин – один із найвідоміших українських...
Щороку, на початку грудня у світі відзначається Міжнародний день...
Шановні жителі міста, депутати міської ради, члени виконавчого...
Дорогі воїни! Шановні волонтери!Вітаю вас із Днем Збройних Сил...
Він не дожив до кінця війни, загинувши в бою…ВІКТОР ОЛЕГОВИЧ...

Хто на сайті

Зараз 804 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама