№ 17
25  квітня  2018 року

Плекаємо здоров’я дітей

  • Середа, Лют. 14 2018
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Проблеми фізичного розвитку дітей, зміцнення та збереження їхнього здоров’я ніколи не втрачають своєї актуальності. Особливо це стосується умов сьогодення, оскільки в умовах активного впровадження комп’ютерних технологій різко знизилась рухова активність дітей, як наслідок – підвищився відсоток дітей із ослабленим здоров’ям. Саме тому, відповідно до Законів України «Про дошкільну освіту», «Про фізичну культуру та спорт», Базового компоненту дошкільної освіти фізичне виховання дошкільнят є обов’язковою складовою повноцінного розвитку дітей і спрямоване насамперед на охорону та зміцнення їх психічного та фізичного здоров’я, підвищення захисних сил організму, виховання стійкого інтересу до рухової активності, звички до здорового способу життя, формування життєво-необхідних рухових умінь, навичок та фізичних якостей (швидкість, спритність, витривалість, гнучкість), формування культури здоров’я.


Повноцінному розв’язанню оздоровчих, освітніх та виховних завдань сприяє комплексне використання як традиційних, так і нетрадиційних організаційних форм і методів фізичного виховання. Традиційними формами фізичного виховання, обов’язковими для впровадження в освітній процес комунального закладу «Прилуцький навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради (директор Гусаченко С.В.) є заняття з фізичної культури, фізкультурно-оздоровчі заходи, різні форми організації рухової активності в повсякденному житті (фізичні вправи на прогулянках, фізкультурні свята та розваги, рухливі ігри, самостійна рухова діяльність, дні та тижні здоров’я, індивідуальна робота з фізичного виховання).
8 лютого 2018 року з метою виховання в дітей любові до фізкультури та спорту, ознайомлення з різними видами спорту вчителем-реабілітологом із фізичної реабілітації Колесник В.В. було організовано зустріч вихованців дошкільного та шкільного відділення навчально-реабілітаційного центру з видатними спортсменами нашого міста. У гості до дітей завітали учениця ЗОШ №6 Аліна Погоріла, учні ЗОШ №7 Сергій Ситченко та Антон Росс, студенти гуманітарно-педагогічного коледжу Аліна Чернікова та Олександр Прокопенко. Спорт-смени розповіли дітям про улюблені види спорту, в яких вони досягли визначних успіхів, прийняли участь у спільних іграх та естафетах. Діти із захопленням слухали розповіді гостей, багато хто мріяв про досягнення таких же вершин, а найголовнішим було усвідомлення того, що займатись фізичною культурою та спортом необхідно для збереження й зміцнення власного здоров’я.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Привалова О.В.,
вчитель-реабілітолог із фізичної реабілітації
Колесник В.В.

Прочитано 175 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Переробка сміття – глобальна проблема, яка потребує іноді й...
Сьогодні зустріти іноземця в Прилуках – зовсім не диво. Вони...
Книга – це не тільки джерело знань. Це простий доступ до людських...
Чи не вся прилуцька громада з нетерпінням чекала 42-ї сесії...
Українська пісня – одна зі святинь українського народу, його...
18 квітня в актовій залі Прилуцької дитячої музичної школи ім. Л.М....
Сьогодні ми переживаємо не найкращі часи – часи, які, мабуть,...
Минуло чотири роки від подій, які назавжди змінили нашу країну й...
Зовсім недавно з’явилося слово «митець». Кожен із нас розуміє...
Купа шин під міською радою, лялька Баби Яги та свиняча голова з...

Хто на сайті

Зараз 1015 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама