№ 50
12  грудня  2018 року

Плекаємо здоров’я дітей

  • Середа, Лют. 14 2018
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Проблеми фізичного розвитку дітей, зміцнення та збереження їхнього здоров’я ніколи не втрачають своєї актуальності. Особливо це стосується умов сьогодення, оскільки в умовах активного впровадження комп’ютерних технологій різко знизилась рухова активність дітей, як наслідок – підвищився відсоток дітей із ослабленим здоров’ям. Саме тому, відповідно до Законів України «Про дошкільну освіту», «Про фізичну культуру та спорт», Базового компоненту дошкільної освіти фізичне виховання дошкільнят є обов’язковою складовою повноцінного розвитку дітей і спрямоване насамперед на охорону та зміцнення їх психічного та фізичного здоров’я, підвищення захисних сил організму, виховання стійкого інтересу до рухової активності, звички до здорового способу життя, формування життєво-необхідних рухових умінь, навичок та фізичних якостей (швидкість, спритність, витривалість, гнучкість), формування культури здоров’я.


Повноцінному розв’язанню оздоровчих, освітніх та виховних завдань сприяє комплексне використання як традиційних, так і нетрадиційних організаційних форм і методів фізичного виховання. Традиційними формами фізичного виховання, обов’язковими для впровадження в освітній процес комунального закладу «Прилуцький навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради (директор Гусаченко С.В.) є заняття з фізичної культури, фізкультурно-оздоровчі заходи, різні форми організації рухової активності в повсякденному житті (фізичні вправи на прогулянках, фізкультурні свята та розваги, рухливі ігри, самостійна рухова діяльність, дні та тижні здоров’я, індивідуальна робота з фізичного виховання).
8 лютого 2018 року з метою виховання в дітей любові до фізкультури та спорту, ознайомлення з різними видами спорту вчителем-реабілітологом із фізичної реабілітації Колесник В.В. було організовано зустріч вихованців дошкільного та шкільного відділення навчально-реабілітаційного центру з видатними спортсменами нашого міста. У гості до дітей завітали учениця ЗОШ №6 Аліна Погоріла, учні ЗОШ №7 Сергій Ситченко та Антон Росс, студенти гуманітарно-педагогічного коледжу Аліна Чернікова та Олександр Прокопенко. Спорт-смени розповіли дітям про улюблені види спорту, в яких вони досягли визначних успіхів, прийняли участь у спільних іграх та естафетах. Діти із захопленням слухали розповіді гостей, багато хто мріяв про досягнення таких же вершин, а найголовнішим було усвідомлення того, що займатись фізичною культурою та спортом необхідно для збереження й зміцнення власного здоров’я.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Привалова О.В.,
вчитель-реабілітолог із фізичної реабілітації
Колесник В.В.

Прочитано 456 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

План новорічно-різдвяних заходів затверджено Ні для кого не...
Ми завжди готові прийти на допомогу та відповісти на питання, які...
Рік Собаки добігає кінця, але проблеми, які напряму стосуються...
На території міста Прилуки знаходиться більше, ніж півсотні...
ВИДАЙ ЮРІЙ - продавець продовольчих товарів, 3723 грн, тел....
УКРАЇНАПрилуцька міська радаЧернігівської області ВИКОНАВЧИЙ...
Шановні прилучани!Щиро вітаю вас із Міжнародним днем ...
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ ВИТЯГ ІЗ НАКАЗУвійськового...
Із кожним роком в Україні все більш актуальною стає проблема...
Не так давно мені випала нагода побувати на презентації Рейтингу...

Хто на сайті

Зараз 1535 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама