№ 29
18  липня  2018 року

Музичний кіномарафон

  • Середа, Квт. 18 2018
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

13 квітня в міському Будинку культури відбулася концертна програма «Музичний кіномарафон». Це заворожуючий світ сінема, а точніше світ старих, але не забутих улюблених фільмів. Глядачі старшого покоління змогли послухати, згадати й поспівати всі разом пісні, під які вони закохувалися, танцювали на танцмайданчиках і які ніколи не забудуть. А молоде покоління мало змогу зробити крок назустріч старшому поколінню, спробувати закохатися в пісні їхньої молодості, пісні, які вони пронесли через усе своє життя. Вони стали символом цілого покоління, пройшли випробовування часом і не втратили своєї краси, яскравості та популярності. Музичні твори, які звучали зі сцени, фільми, які пригадували, можна сказати, стали народними.


Глядачі насолоджувалися уривками з улюблених кінофільмів під супровід живої музики, запальних танців та караоке. Гарний настрій дарували своїми композиціями Олександр Таран та народний ансамбль танцю «Прилучанка» – «Вдруг как в сказке», Вадим Маслік, Сергій Литвиненко та Ірина Тертишник – «Приставучие мужчины», Юрій Бутенко – «Я спросил у ясеня», Анатолій Нехай – «Бабушки-старушки», тріо «Джерело» – «Есть только миг», народна студія вокального мистецтва «Оріон» – «Хорошие девчата», Сергій Ратинський та Альбіна Федорова – «Песня о любви», Вікторія Каленіченко та Олександр Таран – «Наш сосед», проект «Крем-брюле» – «На Тихорецкой», Олексій Підгайний, Вадим Маслік та Сергій Дубовик – «Если б я был султан», Максим Даниленко – «В небі канареєчка літає», Олександр Дубовик – «Весна на Заречной улице», Марина Івченко та Олександр Радченко – «Буги-вуги», Юлія Чала та Анна Ведмідська – «Ты погляди без отчаяния», Сергій та Юлія Дубовики – «Голубка (Ланфрен-ланфра)», студія східного танцю «Маріам» – «Тисяча и одна ночь», народний гурт «Не ждали» – «Земля в иллюминаторе», Ірина Радченко – «Ищу тебя» та «Камертон» – «Ветер перемен».
У залі міського Будинку культури звучали дійсно чудові пісні, що стали золотим фондом естради. Багато з них не втратили своєї краси й по-сучасному звучать і нині. І все-таки пісні безсмертні! Вони повертаються й звучать із новою силою, знову стають з нами поруч і живуть, не дивлячись на іншу моду та появу нових жанрів і напрямків. Це музичні історії, які дійсно супроводжують нас усе життя.
Артисти подарували хороші спогади, чудову музику й атмосферу того часу. Глядачі ж поринули в ностальгію, аплодували й підспівували давно відомим легендарним пісням.

Ірина Кармазіна, Марія Кучерявець, Віолетта Ярмоленко

Прочитано 128 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Нещодавно розпочалися роботи по капітальному ремонту доріг у...
16 липня у стінах міської ради знову зібралася комісія для...
До редакції «Град Прилуки» постійно звертаються жителі міста з...
АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ СТАНОМ НА 16 ЛИПНЯ 2018 РОКУ ПОЛІКОМБАНК –...
На ці сонячні липневі дні припадає ваше професійне свято – День...
Газопостачальники зобов’язують підприємців малого та...
6 липня 2018 року в сесійній залі міської ради відбулося засідання...
Закінчуються обмеження, пов’язані з весняно-літньою забороною...
З 2 по 16 липня в приміщенні читальної зали міської центральної...
10 липня в Прилуцькому краєзнавчому музеї ім. В. Маслова...

Хто на сайті

Зараз 1206 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама