№ 21
22 травня 2019 року

МІСЬКІ НОВИНИ

  • Середа, Вер. 26 2018
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

«Пакунки малюків» нарешті надійшли

Прилучанки, які народили на початку вересня, отримали перші бебі-бокси.
19 вересня до управління соціального захисту населення доставили 15 яскравих і гарно укомплектованих коробок «Пакунок малюка». Саме стільки дітлахів народилося в місті, починаючи з 1 вересня. Як повідомлялося раніше, молоді мами не встигли отримати бебі-бокси при виписці з пологового будинку, натомість, написали заяви на їх одержання в найближчий час. Таких заяв управління соціального захисту отримало 11. Тому саме 11 пакунків уже наступного дня працівники управління доставили по місцю проживання породіль. Надалі ж молоді матусі отримуватимуть бебі-бокси при виписці з пологового будинку.
Нагадаємо, якщо породілля ще не отримала «Пакунок малюка», вона повинна звернутися з відповідною заявою до установи соціального захисту (каб. №42). Окрім заяви при собі треба мати паспорт та свідоцтво про народження дитини. Якщо мама не може прийти особисто, за неї це може зробити батько дитини або ж близький родич, узявши з собою все ті ж документи (заяву, свідоцтво про народження та паспорт породіллі).

Ситуація з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях міста

У малій залі міської ради 20 вересня 2018 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, де розглядалася низка важливих питань.
На засіданні комісії начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення міської ради Лариса Геєць повідомила, що станом на 01.09.2018 року на підприємствах, в установах та організаціях міста заборгованості по заробітній платі немає.
Звернень на телефонну «гарячу лінію», яка працює у відділі праці управління праці та соціального захисту населення міської ради, з питань затримки виплати заробітної плати в серпні цього року також не було.

Технічний нагляд не прийняв роботу

Як раділи мешканці будинків по вулиці Козачій, коли їх нарешті почули та відремонтували дорогу поблизу їхніх будинків. Особливо це стосувалося перехрестя Київської та Козачої, де повертає важковаговий транспорт та систематично завдає шкоди як самому дорожньому покриттю, так і прилеглим будівлям.
Через регулярне навантаження великогабаритного транспорту, дане перехрестя навіть підсилили за допомогою спеціальної фіксуючої сітки, проте й це не допомогло. Уже за кілька днів після укладання новенького асфальту на вказаній ділянці дороги почали з’являтися тріщини. Саме тому технічний нагляд і не прийняв роботу.
Як повідомлялося раніше, замовником цих робіт виступало управління капітального будівництва обласної державної адміністрації. Відповідно й технічний нагляд здійснюють також вони. На їхню думку, підрядник виконав роботу неякісно, тому зобов’язаний переробити її за власні кошти. Саме так і було зроблено. Новий асфальт покладено. Побачимо, чи приймуть роботу цього разу.

«Прилуки Fest»

У міському Будинку культури 22 вересня 2018 року відбувся перший фестиваль творчості для осіб із обмеженими можливостями «Прилуки Fest».
Даний фестиваль – це не тільки відкриття та демонстрація талантів людей із інвалідністю. Не менш важливою місією є й соціальна інтеграція. Депутатський корпус міської ради забезпечив фінансову підтримку проведення фестивалю, який став ще одним кроком назустріч істинним непідробним поняттям взаємодопомоги, толерантності та любові.
Учасники «Прилуки Fest» демонстрували свої найрізноманітніші таланти. А оцінювало їх компетентне та професійне журі, до складу якого увійшли заслужені діячі культури та мистецтва не тільки нашого міста, а й з усієї України.
Гран-прі фестивалю отримав талановитий Артем Бодько за виконання пісні «Лиш у нас на Україні» під власний акомпанемент.

Інформація «ГП»

Прочитано 607 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

До уваги громадян! «28» травня 2019 року у приміщенні Прилуцької...
Розробка проектно-кошторисної документації на будівництво...
Дата святкування останнього дзвоника в українських школах вже...
14 травня 2019 року відбулося четверте засідання Громадської ради...
Уже більше десяти років ми відзначаємо Всесвітній день...
Починаючи з 2006 року кожного третього четверга травня...
До Дня вишиванки в міській центральній бібліотеці ім. Л. Забашти...
У травні кожного року відзначається День Європи. Для нас це...
На початку травня у Прилуках стартувало капітальне будівництво...
9 травня – це знаменне свято для кожного українця, яке символізує...

Хто на сайті

Зараз 2013 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама