№ 29
17 липня 2019 року

МІСЬКІ НОВИНИ

  • Середа, Жовт. 03 2018
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

А віз і нині там…

Минув вересень, а реабілітаційний центр для безпритульних тварин досі не запрацював.
Під час 47-ї сесії міської ради, яка відбулася в останній день літа, начальник управління житлово-комунального господарства Олег Созінов повідомив, що ремонтні роботи в майбутньому реабілітаційному центрі майже завершені. Тобто станом на 31 серпня 2018 року він був готовий на 95%.
Як ми бачимо, за вікном жовтень, і всіх прилучан дуже цікавить доля обіцяного Центру. За словами того ж таки посадовця, в найближчі дні відкриття реабілітаційного центру відбудеться. Ремонтні роботи дійсно завершено, усе готове до прийому тварин. Оскільки реабілітаційний центр для безпритульних тварин буде структурним підрозділом комунального підприємства «Послуга», то наразі відбувається завершальний етап офіційного оформлення рахунків та набір штату працівників. Як було обумовлено раніше, це будуть 4 особи (1 старший робітник із догляду за тваринами та ще 3 робітники з догляду за тваринами).

На 10 скульптур у місті побільшає

28 вересня в сесійній залі міської ради відбулося п’ятнадцяте засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.
Про розташування скульптур в історичній частині міста проінформували заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Фесенко, начальник Управління містобудування та архітектури Віктор Тесленко та народний художник України, професор КАДПМД імені Бойчука Микола Білик.
Тетяна Фесенко нагадала членам Громадської ради, що з 10 вересня 2018 року в нашому місті стартував унікальний для Прилук проект – симпозіум скульптур у камені, участь у якому беруть видатні українські скульптори, чиї роботи вже стали окрасою в багатьох містах України та світу. Посадовець акцентувала, що тематика декоративних скульптур релігійна та історична.
Віктор Тесленко та Микола Білик доповнили, що скульптури виготовлені із глиб піщаника, мають світлий колір, висоту від 2 м до 2,5 м, технологія виготовлення декоративних скульптур – місячний термін, а гарантія до 500 років. Микола Білик зазначив, що у виготовлених скульптур глибинна тема насичена історико-релігійною тематикою, якою митці надихнулися, відвідавши Прилуки напередодні симпозіуму.
У ході обговорення стало відомо, що скульптури будуть встановлені в історичній частині Прилук на зеленій зоні по обидва боки від собору Різдва Пресвятої Богородиці, щоб не перевантажувати та не зменшувати значимість площі Іоасафа Бєлгородського. Також планується встановити нижню підсвітку, щоб і в темний період доби можна було ними милуватися. Чимало хвилювань у членів ГР було стосовно методів збереження культурного надбання, адже вандалів у нашому місті вистачає, та посадовці міської ради, присутні на засіданні, запевнили, що приймуть усі запобіжні засоби, щоб завадити можливому руйнуванню містянами скульптур. У результаті питання щодо розташування 10 витворів із каменю було ухвалене більшістю голосів членів Громадської ради.

Нагородження відзнакою міського голови «За заслуги»

У Прилуках діє чимало громадських організацій, які в тому чи іншому сенсі діють на благо рідного міста. І час від часу вони можуть пропонувати свого представника для нагородження відзнакою міського голови «За заслуги». За процедурою, запропоновані кандидатури мають також отримати схвалення і членами Громадської ради.
Цього разу в ході засідання ГР було розглянуто подання «Про нагородження відзнакою міського голови м. Прилуки «За заслуги» громадської організації «УЧАСНИКИ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ «ЩИТ». Кандидатурою саме від цієї ГО був Сергій Володимирович Фесенко. Також до нагородження був запропонований член Громадської ради, член Прилуцької міської організації рукопашного бою Олександр Павлович Роговий, який наразі був відсутній на засіданні.
Як таких обговорень стосовно запропонованих осіб не було, тому члени Громадської ради підтримали кандидатури, представлені громадською організацією, та рекомендували міському голові задовольнити клопотання ГО й до Дня Захисника України нагородити відзнакою міського голови м. Прилуки «За заслуги» Рогового О.П. та Фесенка С.В.

Опалювальний сезон не за горами

Дочекалися жовтня, а це значить, що незабаром розпочнеться опалювальний сезон. Коли саме це станеться, достеменно сказати не можна. Але директор КП «Прилукитепловодопостачання» Андрій Гавриш наголошує, що підготовка йде повним ходом, котельні перевіряються. Як відомо, опалення включають за умови, якщо впродовж трьох днів температура повітря утримується на рівні нижче 80С. У будь-якому разі очікуємо розпорядження міської ради, а відчують прилучани тепло у своїх оселях 15 жовтня чи в інший день, скоро побачимо.

Прилуцький колектор. Затяжний фінал

Нагадаємо, що 19 січня 2018 року в місті сталася біда – обрушився величезний самоплинний каналізаційний колектор якраз перед ворітьми Спасо-Преображенського собору.
Довгих 8 місяців тривали ремонтні роботи. Залучалися сили як власних комунальних підприємств і громадських організацій, так і спеціалізованої компанії з міста Київ. У результаті в серпні завершилося будівництво самого колодязя, глибиною понад 12 м, проведено санацію труб до сусідніх колекторів. Усе працює, робочі роз’їхалися, але… Роботи з відновлення попереднього вигляду задіяної місцевості ще тривають. Ворота Собору вже на місці, а от тротуарна плитка до кінця не покладена. Сподіваємося, це ненадовго.

Інформація «ГП»

Прочитано 420 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Прогулюючись вулицями міста, кожен звертає увагу на його...
9 липня в сесійній залі міської ради відбувся перший випускний...
Напевно, всі люблять мультики, і діти, і дорослі. А, що коли...
Не знайдеться такої людини, яка не погодиться, що підтримка...
День Військово-Морських Сил Збройних Сил України – професійне...
Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній...
26 червня у виставковій залі Прилуцького краєзнавчого музею...
Щорічно, в останній тиждень червня, українці відзначають День...
Уже, напевне, усім відомо, що прилучани, особливо молодь, – великі...

Хто на сайті

Зараз 1633 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама