Друкувати цю сторінку

Подарунок маленьким прилучанам

Уже понад тиждень у холі Прилуцької дитячої лікарні відбувається чудо – на очах працівників та відвідувачів медичного закладу одна зі стін перетворилася на справжній холст, на якому оживають яскраві картинки безтурботного дитинства.
Дитяча лікарня стала першим закладом у реалізації художнього проекту «Розмалюємо Прилуки». Ідея даного проекту належить депутату Чернігівської обласної ради Сергію Пащенку. А підтримали таку ініціативу депутата талановиті викладачі та учні відділення образотворчого мистецтва Прилуцької школи мистецтв.


Насправді проект стартував ще два місяці тому. Але спочатку це було створення ескізу на папері, потім підбір кольорів, і тільки після того – нанесення контурів на стіну й оформлення всієї картини яскравими фарбами. Можна було подумати, що перебуваючи в медичному закладі, тематика картини буде відповідною. Але ж наші молоді художники вирішили не прив’язуватися до локації та вкотре не нагадувати маленьким прилучанам про мету їхнього приходу. Відтак на стіні лікарні будь-хто впізнає комбінацію яскравих моментів усіх пір року.
Художній проект «Розмалюй Прилуки» точно приносить лише позитивні емоції, натхнення та задоволення як тим, хто безпосередньо бере в ньому участь, так і тим, хто споглядає цю роботу. До речі, у планах адміністрації дитячої лікарні – розмалювати всі стіни їхнього закладу, адже щирі посмішки та чудовий настрій дітлахів – запорука здоров’я.

Інформація "ГП"

Прочитано 338 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали