№ 8
20  лютого  2019 року

Нові рахунки за гарячу воду

  • Середа, Січ. 16 2019
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Прилучанам почали надходити платіжки за грудень від КП «Прилукитепловодопостачання». Як і було анонсовано раніше, гарячу воду жителям нашого міста порахували вже за новими, вищими тарифами. Як пам’ятаємо, затверджено нові тарифи було рішенням виконавчого комітету ще 10 грудня минулого року. 12 грудня відбулося їхнє оприлюднення, а вже за 15 днів, як того вимагає законодавство, а саме 27 грудня, тарифи були введені в дію.
Як повідомила начальник планово-економічного відділу КП «ПТВП» Світлана Тарасенко, для визначення вартості гарячої води за грудень був зроблений розрахунок середньозваженого тарифу. Тобто 26 днів рахували по старій ціні, а останні 5 днів місяця – вже за новим тарифом.
Візьмемо до прикладу розрахунки середнього тарифу на послугу з централізованого постачання гарячої води за наявності рушникосушильника. Отже, середній тариф у грудні вийшов 87,61 грн. Як же він розраховувався?


Раніше діючий тариф 83,73 грн : 31 день х 26 + новий тариф 107,77 грн : 31 день х 5. Саме таким чином і визначився середньозважений тариф у розмірі 87,61 грн.
Аналогічно був вирахуваний і тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води за відсутності рушникосушильника. Він становив 78,91 грн. У подальшому (з січня), як наголосила Світлана Василівна, нарахування відбуватиметься вже повноцінно за новим тарифом.
Що ж стосується коригування тарифів на централізоване постачання холодної води (інформацію про відповідний намір було розміщено в попередньому випуску газети), то наразі очікується засідання виконавчого комітету, на якому й має бути прийняте чи не прийняте рішення про підвищення тарифу. У разі його прийняття, тариф буде введене в дію через 15 днів після його оприлюднення. Знову ж таки, навряд чи це припаде на 1 число місяця, а тому комунальному підприємству знову доведеться примінити середньозважений тариф для розрахунку ціни за надану послугу.

Інформація «ГП»

Прочитано 68 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

У «Послуги» новий керівник Зовсім нещодавно ми дізналися про...
«Уже майже 20-те число, а квитанції за електроенергію ще немає»,...
За результатами 2018 року до загального фонду бюджету міста...
Прибудинковим територіям також перепало Цього року як ніколи...
Про прилуцькі маршрутки можна складати легенди. Неввічливі...
В одному з минулорічних випусків газети ми говорили про...
Кошти для мiської лiкарні Прилуцька центральна міська лікарня...
УКРАЇНАПрилуцька міська радаЧерніГівської областіВИКОНАВЧИЙ...
Кожен із нас, мабуть, потрапляв у ситуацію, коли маршрутка чи...
Кадрові зміни   Уже, мабуть, учетверте на розгляд сесії...

Хто на сайті

Зараз 1033 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама