№ 33
12 серпня 2020 року

Нові рахунки за гарячу воду

  • Середа, Січ. 16 2019
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Прилучанам почали надходити платіжки за грудень від КП «Прилукитепловодопостачання». Як і було анонсовано раніше, гарячу воду жителям нашого міста порахували вже за новими, вищими тарифами. Як пам’ятаємо, затверджено нові тарифи було рішенням виконавчого комітету ще 10 грудня минулого року. 12 грудня відбулося їхнє оприлюднення, а вже за 15 днів, як того вимагає законодавство, а саме 27 грудня, тарифи були введені в дію.
Як повідомила начальник планово-економічного відділу КП «ПТВП» Світлана Тарасенко, для визначення вартості гарячої води за грудень був зроблений розрахунок середньозваженого тарифу. Тобто 26 днів рахували по старій ціні, а останні 5 днів місяця – вже за новим тарифом.
Візьмемо до прикладу розрахунки середнього тарифу на послугу з централізованого постачання гарячої води за наявності рушникосушильника. Отже, середній тариф у грудні вийшов 87,61 грн. Як же він розраховувався?


Раніше діючий тариф 83,73 грн : 31 день х 26 + новий тариф 107,77 грн : 31 день х 5. Саме таким чином і визначився середньозважений тариф у розмірі 87,61 грн.
Аналогічно був вирахуваний і тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води за відсутності рушникосушильника. Він становив 78,91 грн. У подальшому (з січня), як наголосила Світлана Василівна, нарахування відбуватиметься вже повноцінно за новим тарифом.
Що ж стосується коригування тарифів на централізоване постачання холодної води (інформацію про відповідний намір було розміщено в попередньому випуску газети), то наразі очікується засідання виконавчого комітету, на якому й має бути прийняте чи не прийняте рішення про підвищення тарифу. У разі його прийняття, тариф буде введене в дію через 15 днів після його оприлюднення. Знову ж таки, навряд чи це припаде на 1 число місяця, а тому комунальному підприємству знову доведеться примінити середньозважений тариф для розрахунку ціни за надану послугу.

Інформація «ГП»

Прочитано 506 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

У розпалі реконструкція приймального відділення Уже більше...
Першачки готуються до школи Не за горами 1 вересня. І...
ІНФОРМАЦІЯпро виконання бюджету міста за І півріччя 2020 року За І...
Приймальне відділення тимчасово переїхало   Прилуцька...
Минулий тиждень став переломним у житті прилучан, адже...
Наприкінці липня прилучани традиційно починають приглядатися...
Житло для дітей-сиріт Нещодавно виконавчий комітет на своєму...
В Україні через пандемію коронавірусу (COVID-19) знову продовжили...
Таку пропозицію начальника відділу культури та туризму міської...
Останні роки міська влада впевнено тримає курс не просто на...

Хто на сайті

Зараз 2630 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама