№ 28
10 липня 2019 року

МІСЬКІ НОВИНИ

  • Середа, Січ. 30 2019
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Кадрові зміни

 

Уже, мабуть, учетверте на розгляд сесії винесли питання про дострокове припинення повноважень депутата Прилуцької міської ради VII скликання Глущенка О.Є. Цього разу, 25 січня, Олександр Євгенович відклав роботу в Чехії, де він проживає наразі, на певний час і особисто був присутній у сесійній залі. Зваживши на це, депутати нарешті підтримали заяву колеги на припинення повноважень і відпустили його.

***

Як повідомлялося раніше, Яна Погоріла була призначена на посаду головного лікаря КПЛЗ «Прилуцька центральна міська лікарня». Відповідно Прилуцька дитяча лікарня залишилася без керівника. Але вже з 18 січня обов’язки головного лікаря дитячої лікарні почала виконувати Анна Худолій, яка до цього займала посаду завідуючої поліклінічним відділенням. Варто зазначити, що батькам, які підписали декларації з Анною Володимирівною, не варто хвилюватися, адже нова посада не звільняє лікарку від обов’язків педіатра. Просто тепер їй доведеться поєднувати прийом пацієнтів із управлінськими зобов’язаннями.

***

Депутати міської ради ще на останній сесії 2018 року висловили своє незадоволення роботою керівника КП «Муніципальний контроль» Олександра Кухтика, та й усього його підприємства. Усі з нетерпінням чекали на звіт керівника КП на січневій сесії, але не так сталося, як гадалося. Натомість стало відомо, що близько двох тижнів тому Олександр Кухтик написав заяву на звільнення. Його посаду зайняв 26-річний Антон Завгородній (фінансист за освітою), який має 1 рік стажу роботи на цьому підприємстві. Сподіваємося, що новий молодий керівник змінить напрямки роботи підприємства й доведе, що кошти з міського бюджету на їхнє утримання виділяються недарма. Наразі Антон Анатолійович має своєрідний випробувальний термін і вже а три місяці відбудеться його звіт про роботу підприємства.

***

Комунальне підприємство «Послуга» також скоро змінить свого керівника, адже чинний директор Юрій Солорєв нещодавно написав заяву на звільнення. Відповідно до чинного законодавства Юрій Вікторович повинен відпрацювати два тижні від дня подання заяви, що він наразі й робить.

 

Скейт-парку в Прилуках бути

 

Уже давно активісти громадських організацій звертали увагу депутатів і керівництва міста на відсутність місць для активного дозвілля нашої молоді. Натомість було чимало скарг на те, що діти та підлітки ганяють на велосипедах, скейтах і роликах у зовсім непідходящих для цього місцях. Нарешті до людей дослухалися. Депутатський корпус підтримав пропозицію виділити 500 тис. грн на облаштування в місті спеціального скейт-парку. Поки що місцем його розташування визначено територію ЦТДЮ, але в процесі все ще може змінитися. Головне – початок закладено.

Ще одна важлива новина для любителів спорту – з 1 лютого на базі Прилуцького ДЮСШ повинно відкритися відділення боксу. Таке рішення 25 січня прийняли депутати міської ради.

 

Нові проїзні талончики для школярів

 

Відповідно до рішення сесії міської ради було впроваджено новий механізм проїзду в громадському автотранспорті дітей шкільного віку, які користуються пільгами. Відтак, починаючи з січня 2019 року було затверджено та виготовлено талони нового зразка. Тобто їхня форма залишилася такою ж, а от номінальна вартість змінилася. Раніше на талончику було написано 1 грн, а тепер – 3 грн.

Ще зовсім недавно в автобусі можна було стати свідком непорозуміння, коли одна дитина дає талончик і їде безкоштовно, а іншій доводиться доплачувати 2 грн як минулого року. Розібратися в даній ситуації допоміг заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко. За його словами, до 18 січня такі випадки дійсно мали місце, адже школярі могли користуватися талончиками двох видів: з номінальною вартістю 1 грн, доплачуючи при цьому 2 грн або ж талончиком, номінальною вартістю 3 грн, не доплачуючи вже нічого. Це був своєрідний перехідний етап. За цей період заклади освіти повинні були змінити старі проїзні талони на нові. До того ж перевізники здали за грудень не всі талони, адже здаються вони в основному не в кінці місяця, а числа 22-25-го. Як результат, ті діти, які користувалися громадським транспортом із 22 грудня до Нового року, використовували талони старого зразка й тому 18 січня управління освіти востаннє прийняло від перевізників талони з номінальною вартістю 1 грн.

Наступне прийняття талонів відбудеться 18 лютого. І вже від 18 лютого за цей період управління освіти не прийматиме в перевізників одногривневі талони, лише тригривневі. Тобто, кондуктор в автобусі може й візьме талон старого зразка, але відшкодування за нього перевізник не отримає.

Варто зазначити, що перевізники дійсно прискіпливо ставляться до наданих дитиною при проїзді талончиків, адже від того, в якому стані талончик приймуть вони, так у подальшому й відшкодування отримають. Відділ освіти не приймає від перевізників пошкоджені, надірвані, виправлені ручкою, розмиті водою (коли не видно печатку навчального закладу) талончики.

 

1 млн 300 тис. гривень на туалет

 

Тяжко нашому місту далася громадська вбиральня. Довго не могли визначитися з необхідною сумою та й узагалі потребою в даній будівлі. Та нарешті депутати дійшли згоди. Більшістю голосів таки підтримали виділення коштів у сумі 1 млн 300 тис. грн на будівництво громадського туалету в центральній частині міста.

Інформація «ГП»

Прочитано 250 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Не знайдеться такої людини, яка не погодиться, що підтримка...
День Військово-Морських Сил Збройних Сил України – професійне...
Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній...
26 червня у виставковій залі Прилуцького краєзнавчого музею...
Щорічно, в останній тиждень червня, українці відзначають День...
Уже, напевне, усім відомо, що прилучани, особливо молодь, – великі...
З 1 липня в Україні запрацював ринок електроенергії, ми отримали...
27 червня, напередодні Дня Конституції України, у сесійній залі...
30 червня до Дня молоді було відкрито новий дитячий майданчик...

Хто на сайті

Зараз 2005 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама