№ 16
17  квітня 2019 року

Прилуки за здоровий спосіб життя

  • Середа, Квт. 10 2019
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

7 квітня щорічно, починаючи з 1950 року, коли було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ООН (ВООЗ), відзначають Всесвітній день здоров’я.
5 квітня студенти Прилуцького медичного училища вирішили агітувати прилучан до святкування цього дня. Мета акції – підкреслити важливість здоров’я кожної людини та людства в цілому. Не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища – ось, що значить «здоров’я» в наш час. Кожен щорічний Всесвітній день здоров’я присвячений якій-небудь темі, в честь якої проводяться різні пропагандистські заходи, як і до цього дня, так і тривалий час після 7 квітня.
Метою студентів медичного училища була не тільки пропаганда здорового способу життя, а й звернення уваги населення на таку глобальну для України проблему як паління сухої трави. Щороку навесні та восени люди, спалюючи траву, вважають, що це йде на користь природі, але насправді це не так. Через спалювання сухолисту гине багато дрібних тварин, може виникнути велика пожежа, а також це забруднює атмосферу та псує родючий шар ґрунту.


Під час благодійної акції, присвяченої цій проблемі, перехожі мали змогу розглянути цікаву інсталяцію «Вони хочуть жити!». На ній було представлено макет пташиного гнізда з обпаленими яйцями та фотографії обгорілих тварин. Дана інсталяція мала на меті спонукати людей уважно ставитися до своїх вчинків. На іншій локації студенти вимірювали всім бажаючим артеріальний тиск. Варто відмітити, що до даного дійства залучилися не тільки люди похилого віку, а й молодь Прилук.
Ще одним із способів залучення прилучан до здорового способу життя було розповсюдження флаєрів на відповідну тематику. Студенти Прилуцького медичного училища власним прикладом показали: вони також за здоровий спосіб життя! Ними було проведено флешмоб із переробленою піснею Володимира Висоцького «Ранкова гімнастика». До такого яскравого дійства міг долучитися кожен бажаючий. Найбільше, звичайно, це сподобалося дітям. На акції були присутні студенти, одягнені в лікарняні халати та з наочним прикладом забруднених легень. Цього тижня варто приділити особливу увагу покращенню власного здоров’я та самопочуття.

Анастасія Змєєва, Олена Скриннік

Прочитано 200 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

13 квітня в міському Будинку культури відбувся конкурс грації та...
З початком бойових дій на Сході України втрати серед захисників...
Порядок у місті починається з порядку в кожному дворі. Усі чудово...
Щороку 18 квітня в Україні відзначається День пам’яток історії...
21 квітня відбудеться другий тур виборів Президента України. На...
Громадська рада – постійно діючий консультативно-дорадчий...
«VIP Тернопіль» – українська команда КВН та Ліги Сміху. Вони є...
Хто не мріяв про затишну оселю? Щоб не очікувати, коли вже...
Уявіть світ без музики. Уявіть, що її немає у вашому програвачі, у...
Україна багата на таланти: співаки, танцюристи, актори,...

Хто на сайті

Зараз 1332 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама