Друкувати цю сторінку

МІСЬКІ НОВИНИ

УКРАЇНА
Прилуцька міська рада
Чернігівської області
(п’ятдесят сьома сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

25 червня 2019 року м. Прилуки № 5


Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах міста Прилуки

Відповідно до статей 26, 42, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 22 березня 2018 року №2376-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», статті 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів», Постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 року №854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» та з метою попередження вживання серед населення алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, визнання здоров’я людини найвищою соціальною цінністю, зменшення порушень громадського порядку та кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, врегулювання правових відносин суб’єктів господарювання міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарювання) у місті Прилуки з 22:00 вечора до 08:00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні.
2. Власникам торгових об’єктів інформувати покупців про прийняття такого рішення та забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у зазначений цим рішенням час.
3. Відділу економіки Прилуцької міської ради (ДАЦЕНКО Д.В.) довести вимоги цього рішення до відома всіх суб’єктів підприємницької діяльності на території м. Прилуки, які підпадають під його дію.
4. Відділу економіки Прилуцької міської ради (ДАЦЕНКО Д.В.) забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Прилуцької міської ради.
5. Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.
6. Рекомендувати Прилуцькому відділу поліції головного управління Національної поліції в Чернігівській області забезпечити належний контроль за виконанням пункту 1 цього рішення та активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 156, 178, 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою недопущення розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законами України місцях.
7. Управлінню освіти Прилуцької міської ради проводити в загальноосвітніх навчальних закладах міста роз’яснювальну роботу про шкідливий вплив споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива на організм людини, а також про переваги здорового способу життя.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, підприємництва, транспорту, зв’язку та регуляторної політики (РОЖКО А.М.) та на постійну депутатську комісію з питань освіти, медицини, молоді, культури, фізкультури, спорту та соціального захисту населення (ПРАВОСУД О.М.).

Міський голова О.М. ПОПЕНКО

Прочитано 337 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали