Друкувати цю сторінку

Капітальне будівництво Київської

Продовжується капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини на вулицях Прилук. Наразі ж ремонтними роботами охоплено чималу ділянку вулиці Київської від Центральної міської лікарні й аж до вул. Земської. Загальний обсяг – майже 29 тис. кв. м. На це з міського бюджету було виділено 15 607 670,00 грн. Переможцем тендерної процедури з відкритих торгів стало ТОВ «Містобудування інвест ЛТД» (м. Київ), та сама підрядна організація, яка в минулому році виконувала роботи по вулицях Вавілова, Київській та Костянтинівській, а в цьому – поточний ремонт вулично-шляхової мережі міста після перемоги в тендері, що проводив виконавчий комітет Прилуцької міської ради.
Начальник управління капітального будівництва Прилуцької міської ради Анатолій Ященко також відзначив, що як і в минулому році на охопленій ділянці дороги здійснюватиметься пониження бордюрного каменю (в місцях заміни бордюрів) для можливості потрапляння автомобільного чи іншого виду транспорту із вул. Київської до приватних домоволодінь. І це досить важливо, адже зелені зони вздовж дорожнього полотна в цьому районі доволі широкі, та й спеціальні в’їзди розміщені на чималій відстані один від одного. Тому водіям, щоб під’їхати до власних домоволодінь треба заїжджати на тротуар і прямувати попід самими будинками.


Окрім прокладання самого дорожнього полотна запланована й часткова заміна бордюрів загальним обсягом близько 1,5 км, а саме: 1496 метрів погонних.
Нагадаємо, що влітку цього року вже зробили вул. Житню (від вул. Богунського до вул. Костянтинівської), вул. Боброва (від вул. Сорочинської до вул. Фабричної), а нещодавно закінчили вул. Костянтинівську (від вул. Вокзальної до вул. Гімназичної). Кошти по останньому об’єкту підрядній організації ще не виплачувалися.
У найближчих планах залишається закінчити вулицю Київську протяжністю близько 2,4 км. За словами Анатолія Миколайовича, на цей рік призначень по управлінню капітального будівництва міської ради більше немає. А от 6 серпня відбулися тендерні процедури управління капітального будівництва обласної державної адміністрації, у тому числі й по двом вулицям нашого міста: вул. Київській (від Андріївського ринку до вул. Ярмаркової) та вул. Вокзальної (від вул. Київської до вул. Миколаївської).

Інформація «ГП»

Прочитано 525 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали