№ 47
20 листопада 2019 року

Бути чи не бути соціальним маршрутам у Прилуках

  • Середа, Сер. 14 2019
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

6 серпня відбувся конкурс перевізників. На конкурс згідно рішення виконкому було виставлено 14 об’єктів, тобто 14 маршрутів, із яких 3 лоти – було об’єднано соціальні маршрути №№5, 9, 20 із комерційним 21-м. На конкурс було подано документи лише від трьох суб’єктів господарювання – 3-х перевізників на 4 об’єкти з 14. Тобто, 10 об’єктів свого перевізника так і не знайшли.
Та сталося так, що відповідно до зауважень громадськості, Громадської ради, депутатського корпусу щодо заборони або припинення використання автобусів малої місткості й перероблених автобусів, конкурсною комісією було дуже виважено проаналізовано автобуси, які перевізники подавали на цей конкурс. Відповідно до рішення виконкому в конкурсних пропозиціях було чітко прописано, які саме автобуси та якої пасажиромісткості повинні були подати конкурсанти.
Як повідомив членам виконавчого комітету заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко, за результатами аналізу поданих автобусів, які виявилися значно меншими, ніж ті, що вимагав виконком і громадськість, жоден із 4-х учасників не був визнаний переможцем.
Для прикладу, перевізник Анатолій Тригубенко подав документи на маршрут №28 (в/м №12 – Івушка), де згідно вимог повинен їздити автобус загальною пасажиромісткістю (сидячі та стоячі місця) 25 чоловік. Він же подав автобус ВАЗ і Мерседес пасажиромісткістю 18 чоловік.


Наталія Кудлай подала документи на маршрут №5 і №21 (у лоті). Тут вимога була надати на обидва маршрути автобуси пасажиромісткістю 32 чоловіки натомість було подано 2 автобуси РУТА на 21 місце.
Маршрут №20 – аналогічно. Виконком просив автобус великої місткості на 45 чоловік, а було подано РУТУ на 21 місце. По маршруту №9 вимога виконкому була автобус на 32 чоловіки, конкурсант же подав автобус РУТА на 18 місць.
Ситуація склалася таким чином, що затвердивши протокол №2 засідання конкурсного комітету Прилуцької міської ради з визначення пасажирських перевізників, тобто не визначивши переможців на маршрутах, виконавчий комітет поставив би під загрозу й узагалі існування таких соціально важливих маршрутів для міста. При такому розкладі можна було б, звісно, укласти з якимось із перевізників тимчасовий договір на три місяці, але він курсував би без пільг. А наступного конкурсу можна було б чекати лише восени.
У ході тривалої дискусії, зваживши всі «за» та «проти», члени виконавчого комітету вирішили затвердити учасників конкурсу перевізників такими, що перемогли й заключити з ними договори строком на 5 років, як того вимагає законодавство, але за однієї умови – рекомендувати перевізникам привести автомобільний парк у відповідність вимогам у період 3 років, інакше договір буде розірвано.

Інформація "ГП"

Прочитано 242 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

У будь-якому місті, Прилуки тут не виняток, знаходяться...
У рамках поглиблення роботи проєкту «Музей-школа» у Прилуцькому...
За результатами 9 місяців 2019 року до загального фонду бюджету...
Викликає неабияке занепокоєння ситуація в місті щодо безпеки...
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Прийміть...
Сьогодні радіо виступає одним із невід’ємних аспектів засобів...
Як відомо, з 1 жовтня запроваджено новий механізм фінансування...
29 жовтня відбувся конкурс з визначення оператора уповноваженого...
Як приємно, коли комунальні служби оперативно реагують на твої...

Хто на сайті

Зараз 2367 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама