№ 29
15 липня 2020 року

МІСЬКІ НОВИНИ

  • Середа, Черв. 17 2020
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Кафе та ресторани повертаються до повноцінної роботи

Як відомо, до 22 червня в Україні запроваджений адаптивний карантин, який передбачає різний рівень обмежувальних заходів у регіонах, у залежності від ситуації всередині області.
Але вже 3 червня Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо пом’якшення частини обмежувальних заходів з 5 червня.
Саме цього дня в сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.
Відтак, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», ураховуючи протокол позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 4 червня 2020 року №21, з метою забезпечення потреб мешканців міста члени виконавчого комітету розглянули проєкт рішення «Про послаблення проти- епідемічних заходів на території м. Прилуки».
У результаті обговорень було прийняте рішення дозволити з 5 червня 2020 року на території м. Прилуки, за умови дотримання вимог законодавства щодо протиепідемічних заходів, проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більш ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні.
Крім того, нарешті дозволено відновити повноцінну діяльність закладів харчування. Від 5 червня вони можуть приймати відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів, зокрема дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше, ніж чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), за умови, що суб’єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

Дитсадки готові до прийому дітей

Черговий етап пом’якшення протиепідемічних заходів, підготовка дошкільних установ відповідно до вимог, визначених у постанові Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №25 «Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)», виділення коштів із міського бюджету для забезпечення садочків усім необхідним і, нарешті, покращення температурного режиму в групах у зв’язку з різким потеплінням – це ті умови, які дають можливість відновлення роботи дошкільних навчальних закладів.
5 червня, за ініціативи міського голови Ольги Попенко у сесійній залі міської ради відбулася чергова зустріч із директорами закладів дошкільної освіти міста та представниками батьківської громадськості стосовно вирішення наболілого питання відновлення роботи дитячих садочків в умовах адаптивного карантину.
До зустрічі також долучилися заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко, в.о. начальника управління освіти міської ради Валентина Ходюк, головний спеціаліст управління освіти Наталія Лазебна та директор комунального підприємства комбінату шкільного харчування «Шкільний» Наталія Бублик.
У ході зустрічі міський голова разом із представниками дитячих садочків та з присутніми мамами обговорила можливі терміни відновлення роботи дошкільних установ.
За результатами обговорень присутні дійшли єдиної думки розпочати роботу дитячих садочків із 11 червня 2020 року. Тож, уже цього четверга після майже тримісячної перерви подвір’я дошкільних установ Прилук наповняться веселим щебетом їх маленьких вихованців.

За інформацією виконавчого комітету

Прочитано 95 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні бухгалтери Прилук! На ці липневі дні припадає ваше...
Перевиконання міського бюджету За І квартал поточного року наш...
Проблема відсутності в центрі Прилук такої важливої для містян...
Відповідне рішення ухвалили тиждень тому у зв’язку з виявленням...
Наразі у відділі адміністративних послуг міської ради надається...
Нове життя санаторію «Берізка» Уже близько 10 років санаторій...
Велична історія нашого міста – це не лише науково зафіксовані...
Увага! Увага! Увага! 26 червня за ініціативи Прилуцького...
Директор школи пожиттєво? Таку дивну позицію держави обговорили...
День Конституції України та День молоді в Прилуках У Прилуках,...

Хто на сайті

Зараз 3038 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама