№ 45
21 жовтня 2020 року

САМОВРЯДУВАННЯ

  • Середа, Вер. 09 2020
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Кого чекає відзнака міського голови «За заслуги»

Уже зовсім скоро прилучани відзначатимуть День визволення нашого міста. Уже стало гарною традицією нагороджувати Відзнакою міського голови міста Прилуки «За заслуги» найактивніших громадян нашого міста. Саме тому в ході чергового засідання Громадської ради були розглянуті відповідні подання від наступних громадських організацій: заступника голови Всеукраїнської спілки ліквідаторів інвалідів «Чорнобиль 86» Івана Волошина; голови Прилуцького міськрайонного добровільного товариства Спілки «Чорнобиль» Юрія Буконкіна; голови Прилуцької міськрайонної Спілки ветеранів Афганістану при УСВА Олега Дем’яненка та голови ГО «Ветерани Афганської війни та учасники бойових дій Прилуччини» Володимира Нежиборця.
Члени Громадської ради ухвалили рішення рекомендувати міському голові задовольнити клопотання громадських організацій та до Дня міста нагородити:
Від Всеукраїнської спілки ліквідаторів інвалідів «Чорнобиль 86»:
Легкого Анатолія Володимировича;
Реброва Олега Олексійовича;
Васька Олександра Дмитровича.
Від Прилуцького міськрайонного добровільного товариства Спілки «Чорнобиль»:
Журавля Миколу Петровича;
Савченка Василя Андрійовича;
Шаповала Миколу Григоровича.
Від громадської організації «Ветерани Афганської війни та учасники бойових дій Прилуччини»:
Коваленка Олександра Васильовича.
Від Прилуцької міськрайонної спілки ветеранів Афганістану при УСВА:
Макуху Василя Володимировича.

Змінено порядок призначення державної допомоги одиноким матерям

Постановою Кабінету Міністрів України №632 від 22.07.2020 року було внесено зміни до порядку призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям і державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
Про це членам Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради під час 9-го засідання 3 вересня проінформувала начальник відділу соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення міської ради Марина Погуляй.
Як зазначила посадовець, змінами визначено умови, за яких допомога на дітей одиноким матерям не призначається. Таким чином, згідно пункту 35-2 Порядку призначення та виплати державної допомоги сім’ям із дітьми, допомога не призначається, зокрема, якщо у складі сім’ї є працездатні особи, які досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи, та не працювали, не проходили військову служби, не провадили підприємницької чи професійної незалежної діяльності, не здобували освіту за денною формою, не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні або як такі, що шукають роботу, сумарно більше ніж три місяці протягом періоду, за який враховуються доходи (крім випадків, передбачених в абзацах десятому – чотирнадцятому цього пункту).
Крім того, Марина Погуляй звернула увагу, що такі одинокі матері мають право в період із липня по грудень звернутися за призначенням на один шестимісячний період державної соціальної допомоги, як малозабезпеченій сім’ї (підпункт 2 пункту 11 Порядку призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям).

Членів Громадської ради делеговано до різник конкурсних комісій

Оскільки Громадська рада є консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації проєктів виконавчих органів місцевої влади, то досить часто її представників делегують до різноманітних конкурсних комісій.
Ось і зараз напередодні проведення конкурсного відбору на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Прилуцька міська стоматологічна поліклініка» члени ГР делегували до конкурсної комісії двох своїх представників – Тищенко Валентину Миколаївну та Нежиборця Володимира Валентиновича.
Ще двоє представників ГР за підтримки своїх колег потрапили до складу журі місцевих мистецьких конкурсів «Місто моє» та «Кольорове місто». Таким чином Громадська рада до складу журі мистецького літературного онлайн-конкурсу «Місто моє» делегувала Кірічка Анатолія Дмитровича, а до складу онлайн-конкурсу дитячого малюнку «Кольорове місто» – Опанасенко Олену Вікторівну.


Визначено черговість уповноважених за друк проїзних талонів

У ході засідання виконавчого комітету, яке відбулося 4 вересня, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко подав на затвердження колег проєкт рішення про визначення черговості уповноважених осіб із числа перевізників.
Члени виконавчого комітету погодили уповноважених осіб, відповідальних за виготовлення та передачу управлінню освіти міської ради талонів для обліку пільгового перевезення дітей шкільного віку на міських автобусних маршрутах м. Прилуки:
– жовтень 2020 року – ФОП Кудлай Н.М.;
– листопад 2020 року – ФОП Сидоренко Ю.М.;
– грудень 2020 року – ФОП Кудлай В.П.;
– січень 2021 року – ФОП Скрипченко В.В.;
– лютий 2021 року – ФОП Скрипченко В.В.;
– березень 2021 року – ФОП Кудлай В.П.;
– квітень 2021 року – ФОП Довгань О.А.;
– травень 2021 року – ФОП Луцай В.В.

За інформацією виконавчого комітету

Прочитано 94 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Нещодавно п’ятеро талановитих вихованців Центру творчості...
15 жовтня на Театральній площі міста відбулася презентація...
На 14 жовтня припадає одразу кілька величних свят – День...
Шановні прилучани! Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника...
Прилуцький Центр надання адміністративних послуг вкотре...
Під час чергового засідання виконавчого комітету, яке відбулося...
На вулицях нашого міста – новинка. Заради безпеки дітей було...
Ми знайомі з Вами з 09.06.2005 р., коли я Вас прийняв в офісі...
У першу суботу жовтня в Україні відзначають День бійця...
Нова книга письменниці про Густинський монастир, ігуменю Віру,...

Хто на сайті

Зараз 3090 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама