Друкувати цю сторінку

Мурал на шкільну тематику завершено

На стіні Прилуцької гімназії №5 імені В.А. Затолокіна намалювали красивий велетенський мурал, його розміри: 13 на 12 метрів. Створили даний арт-об’єкт колишні учні навчального закладу Віталій Гідеван та Олена Ноіна. Про це стало відомо зі сторінки Іnstagram.
«Картини на полотні малюються місяцями … І ми намалювали наш малюнок 13 х 12м за 1,5 тижні. Раніше ми навіть не могли подумати, що колись намалюємо на нашій школі. Адже коли ми закінчували школу, заборонялося навіть на асфальті малювати прощальні написи», йдеться в дописі.
Віталій Гідеван та Олена Ноіна закінчили цю школу 10 років тому.
До речі, прилуцький художник Віталій Гідеван у березні цього року в Києві намалював яскравий мурал присвячений коронавірусу. І це його не єдина робота, їх понад 20. Віталій малює тварин і квіти на стінах старих котелень, дитсадків, шкіл і паркінгів, прикрашає таким чином столицю України. Тепер його творіння є і в рідному місті.


Нагадаємо, що 6 жовтня, члени виконкому Прилуцької міської ради ухвалили рішення дозволити створення двох арт-об’єктів у місті Прилуки. Відповідно, один із них – мурал на шкільну тематику – на стіні гімназії вже готовий і радує око перехожих прилучан. А ще мають створити мурал на стіні багатоповерхового житлового будинку по вулиці Київській, будинок 313 згідно ескіза, присвячений 120-й річниці з дня народження видатного українського актора театру та кіно, Народного артиста УРСР Яковченка Миколи Федоровича та 935-ї річниці міста Прилуки.

Інформація «ГП»

Прочитано 158 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали