№ 50
25 листопада 2020 року

САМОВРЯДУВАННЯ

  • Четвер, Лист. 05 2020
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт


Визначено директора Центру профрозвитку педагогів

30 жовтня в сесійній залі міської ради відбулося засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області.
Як з’ясувалося, документи для участі в конкурсному відборі подала лише одна особа – Чернякова Світлана Миколаївна (завідувачка міським методичним центром управління освіти, який, власне, і було реорганізовано в Центр професійного розвитку педагогічних працівників).
Зважаючи на те, що пакет документів відповідав усім вимогам, комісією було прийнято рішення допустити кандидата до участі в конкурсі.
Голова конкурсної комісії Володимир Зуб нагадав членам комісії, що відповідно до пункту 19 Порядку проведення конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області, затвердженого рішенням міської ради (72 сесія 7 скликання) №17 визначення переможця конкурсу проводиться за результатами презентації стратегії розвитку Центру, побудованої відповідно до завдань Центру, визначених установчими документами, та чинним законодавством України й оцінюється до 10 балів і проведення співбесіди на знання законодавства України в галузі освіти, що оцінюється до 5 балів.
Кандидат на вакантну посаду Світлана Чернякова презентувала членам конкурсної комісії стратегію розвитку Центру, побудовану відповідно до його завдань, визначених установчими документами та чинним законодавством України. Члени комісії задали ряд запитань кандидату стосовно реалізації презентованої стратегії та організації роботи Прилуцького центру професійного розвитку педагогічних працівників.
За підсумками проведеної співбесіди з кандидатом члени конкурсної комісії ухвалили рішення визнати Чернякову Світлану Миколаївну переможцем конкурсу та подати протокол засідання конкурсної комісії міському голові для прийняття управлінського рішення щодо призначення на посаду директора комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області.

Вітання працівникам соціальної сфери

У першу неділю листопада працівники соціальної сфери країни відзначають своє професійне свято – День працівника соціальної сфери України. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати та безпеки праці, трудових відносин.
30 жовтня в сесійній залі міської ради зібралися представники професії, доброта та милосердя в рамках якої – не абстрактні поняття, а норма життя. Їхня праця скромна та не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. Основною метою їхньої діяльності є допомога людям, а головною рисою характеру – людяність.
Під час урочистостей із найщирішими вітаннями до присутніх звернулися міський голова Ольга Попенко та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Прилуцької міської ради Валентин Попко.
Міський голова Ольга Попенко також відзначила 22 представників соціальної сфери Почесними грамотами виконавчого комітету Прилуцької міської ради. Свою творчість усім гостям подарували виконавці міського Будинку культури.
У зв’язку з тим, що місто Прилуки знаходиться у «помаранчевій зоні» епідемічної небезпеки поширення COVID-19, заходи відбулися з дотриманням протиепідемічних вимог, передбачених нормативними документами, з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусом SARS-CoV-2, що передбачає наявність засобів індивідуального захисту в учасників події.

За матеріалами виконавчого комітету

Прочитано 117 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Створення сучасних приймальних відділень у дев’яти опорних...
Не дивлячись на різноманітні обмеження та заборони, кількість...
У суботу, 21 листопада, уся Україна відзначила День Гідності та...
За результатами 9 місяців 2020 року до загального фонду бюджету...
Днями в сесійній залі відбулося засідання міської комісії з...
Нове життя для річки Удай Перший етап проєкту відродження річки...
Ми не могли інакше назвати наш житловий комплекс, бо цей...
Чернігівська обласна  партійна організація Всеукраїнського...
Прилуки поступово приєднуються до переліку тих міст, у яких...
Передивляючись дописи в соціальних мережах, неодноразово...

Хто на сайті

Зараз 2497 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама