№ 13
29 червня 2022 року

Реконструкція приймального відділення на фінішній прямій

  • Середа, Лист. 25 2020
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Створення сучасних приймальних відділень у дев’яти опорних лікарнях Чернігівської області передбачено в рамках реалізації програми «EMERGENCY-2020». У результаті заклади матимуть єдиний дизайн приміщень і кабінетів, зручну навігацію для пацієнтів і медичного персоналу, а також будуть обладнані сучасними діагностично-лікувальним устаткуванням та апаратурою.
Як відомо, однією з опорних лікарень, яким пощастило взяти участь в урядовому проєкті, є Прилуцька центральна міська лікарня. Тож тут уже з 30 липня триває масштабна реконструкція старого приймального відділення під відділення екстреної допомоги. Наразі виконано близько 90% робіт. Зокрема, уже переплановано приміщення, замінено всі комунікації, облаштовано систему вентиляції, повністю замінено вікна та двері на металопластикові, зроблено внутрішній ремонт, установлено сантехніку.
Згідно з проєктом ремонт передбачено на площі більше 1000 кв. м. Таким чином, увесь перший поверх лікарні буде докорінно змінений.
Як бачимо, робота кипить, а це значить, що вже скоро для пацієнтів відчиняться двері зовсім нового – сучасного приймального відділення.


Загалом же проєктом передбачено реконструкцію 212 приймальних відділень по всій Україні. У результаті обрані лікарні матимуть єдиний брендбук, стандарти облаштування приміщень і відповідний перелік обладнання.
У модернізованому відповідно до європейських стандартів відділенні надати допомогу та врятувати пацієнту життя можна буде швидше. У рамках програми у приміщенні приймального відділення облаштують серцево-легеневу реанімацію. Усі необхідні медикаменти та обладнання для надання першої невідкладної допомоги будуть у спеціалістів під рукою. Окрім цього, тут же буде облаштований ендоскопічний, гінекологічний, дитячий кабінети, а також інфекційний бокс із додатковими санітарно-гігієнічними та господарськими кімнатами.

За матеріалами виконавчого комітету

Прочитано 532 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

14 червня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору...
Упродовж останніх днів одним із головних питань, яке активно...
17 вересня 2019 року набув чинності новий Порядок відключення...
Чи можливо в умовах воєнного стану здійснити оздоровлення та...
Уже другий тиждень у місті йде процес нанесення дорожньої...
16-17 червня представники Чернігівського регіонального центру...
Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд...
Настільні ігри можуть бути цікавими не лише для дітей віком 6-12...
15 червня в Міській центральній бібліотеці ім. Л. Забашти...

Хто на сайті

Зараз 3398 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама