№ 24
16 червня 2021 року

САМОВРЯДУВАННЯ

  • Середа, Лют. 17 2021
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Бюджет-2021 схвалено, але ще не затверджено

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Сивенка. Члени виконкому розглянули шість питань порядку денного.
Першим питанням порядку денного виконавчий комітет розглянув чи не найактуальніше питання «Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про бюджет Прилуцької міської територіальної громади на 2021 рік», з якого інформувала присутніх начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона.
Проєкт бюджету Прилуцької міської територіальної громади на 2021 рік попередньо був опрацьований профільними депутатськими комісіями. Тому виконком міської ради схвалив його одноголосно та доручив фінансовому управлінню міської ради подати схвалений проєкт рішення міської ради «Про бюджет Прилуцької міської територіальної громади на 2021 рік» на розгляд і затвердження депутатів міської ради під час найближчого в часі пленарного засідання.
Серед найцікавіших із запланованих витрат на 2021 рік можна назвати наступні:
– Нарешті вирішиться питання трьох ОСББ, котрі вступили в державну програму енергоефективності. На підтримку співвласників цих будинків передбачено виділити з міського бюджету 900 тис. грн.
– Зрушиться з мертвої точки питання добудови одного з архітектурних об’єктів в історичній частині нашого міста, а саме арки, збудованої ще за часів меценатства Юрія Коптєва. З міської казни заплановано виділити кошти на реалізацію даного проєкту та перетворення зі згоди Юрія Коптєва даного об’єкта з недобудови та стихійного сміттєзвалища на потенційно привабливий туристичний об’єкт.
– Продовжиться виділення коштів з міської казни на боротьбу з коронавірусом, як того вимагає час. Так, у Центральній міській лікарні заплановано придбання медичного обладнання в розмірі 2 млн 930 тис. грн. Також плануються капітальні роботи на загальну суму 1 млн 570 тис. грн, а саме будівництво ПЛР-лабораторії – 450 тис. грн; будівництво фізіотерапевтичного відділення – 330 тис. грн; обладнання системи постачання медичних газів – 40 тис. грн; реконструкція системи киснепостачання – 350 тис. грн.


– Дитяча лікарня також не залишиться без уваги. Минулого року Прилуки перемогли в конкурсі громадських проєктів і тепер ми матимемо в дитячій дікарні новий і сучасний ренген-кабінет. Усе необхідне обладнання вже закуплено, лишилося зробити відповідний ремонт у виділеному приміщенні. Для цього планується виділити 400 тис. грн із міського бюджету.
– Потреби молоді також не лишаться без уваги. Заплановано додаткове фінансування скейтпарку, який користується чималим попитом у Прилуках. На виділеній території буде встановлено додаткове обладнання та освітлення всієї території.
Крім того, заплановано будівництво майданчика для воркауту на суму 660 тис. грн і спортивного майданчика зі штучним покриттям на суму 800 тис. грн.

Облік військовозобов’язаних

Члени виконкому заслухали інформацію головного спеціаліста з питань діяльності правоохоронних органів, мобілізаційної та спецроботи міської ради Сергія Архаткіна про роботу комісії з перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних на підприємствах, в установах та організаціях, що перебували на території міста Прилуки у 2020 році.
Посадовець акцентував, що комісією з перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних протягом року проведено дев’ять із одинадцяти перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних на підприємствах, в установах та організаціях міста, що становить 82% від запланованої кількості. Власне, невиконання плану пов’язане з обмежувальними заходами, що здійснювались у зв’язку з епідемією коронавірусу COVID-19.
За результатами перевірки переважна більшість недоліків була вчасно усунена. Випадків незаконного бронювання не виявлено.
Виходячи з вищевикладеного, виконавчий комітет міської ради взяв до відома інформацію, затвердив план перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних на підприємствах, в установах та організаціях, що перебувають на території міста Прилуки на 2021 рік, а комісії рекомендував продовжити здійснення перевірок ведення військового обліку відповідно до затвердженого плану.
У ході засідання члени виконавчого комітету заслухали й обговорили усі питання порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

За матеріалами виконавчого комітету

Прочитано 176 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні медичні працівники! Щиро вітаю вас із професійним...
7 червня в ході апаратної наради начальник служби у справах дітей...
Марина Погуляй, начальник відділу соціальних допомог управління...
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту...
Дитинство – чарівний світ, де збуваються всі мрії, забаганки,...
4 червня у виставковій залі Прилуцького краєзнавчого музею ім....
Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається...
29 травня в міському Будинку культури відбувся звітний концерт...
1 червня біля Центральної площі Прилук за ініціативи...
1 червня 2021 року в міській бібліотеці для дітей імені Павла...

Хто на сайті

Зараз один гість и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама