№ 3
19 січня 2022 року

Будівлю недобудованої лікарні повернуть громаді

  • Середа, Лист. 24 2021
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Господарський суд Чернігівської області задовольнив у повному обсязі позов Чернігівської обласної прокуратури про повернення в комунальну власність об’єкта незавершеного будівництва – комплексу будов і споруд районної лікарні в місті Прилуки, та скасування державної реєстрації права власності на нього за приватним товариством з обмеженою відповідальністю.
Об’єкт був придбаний товариством у процесі приватизації у 2007 році за результатами аукціону на стадії будівельної готовності – 30% (4-5 поверхів).
Відповідно до умов Договору від 15.02.2007 р. покупець зобов’я-зувався завершити будівництво об’єкта приватизації до 15.02.2010 року. У подальшому на підставі рішень обласної ради чотири рази вносилися зміни до Договору, якими термін виконання указаної умови Договору неодноразово продовжувався (останній термін – до 01.02.2017 року).
У зв’язку з невиконанням покупцем договірних умов, рішенням Господарського суду Чернігівської області від 28.04.2021р. договір купівлі – продажу від 15.02.2007 р. №455 між Управлінням комунального майна Чернігівської обласної ради та товариством розірвано.
Згідно з умовами договору та ч. 10 ст. 26 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» у випадку розірвання в судовому порядку договору купівлі – продажу у зв’язку з невиконанням покупцем договірних зобов’язань приватизований об’єкт підлягає поверненню в державну (комунальну) власність.
Управління комунального майна неодноразово зверталося до товариства з пропозицією з’явитися для підписання акта приймання-передачі, проте звернення виявилися безрезультатними.
З метою поновлення порушених інтересів держави та територіальної громади обласною прокуратурою було пред’явлено позов до суду.
Тепер після рішення суду про передачу об’єкта незавершеного будівництва у володіння громади та скасування державної реєстрації речового права на нього громада отримала можливість розпорядитися «довгобудом» згідно з вимогами законодавства та інтересами мешканців Прилук.
Нагадаємо: орієнтовна площа приміщень – 14 000 кв.м.


До складу об’єкта входять: головний корпус, харчовий блок, трансформаторна підстанція, станція лікувального газопостачання, самотічний напірний колектор, котельня.
Головний корпус – 4-х – 5-ти поверхова будівля з білої цегли з підвальним приміщенням, покрівля шиферна, будівельна готовність – 40%.
Харчовий блок – збудовано підвальне приміщення та перший поверх (без перекриття) з білої цегли, будівельна готовність – 20%.
Трансформаторна підстанція – збудовано блок із білої цегли, покриття із залізобетонних плит, будівельна готовність – 60%.
Станція лікувального газопостачання – збудовано блок із білої цегли, покриття із залізобетонних плит, будівельна готовність – 60%.
Котельня – збудовано блок із білої цегли та блок із металевого профілю, будівельна готовність – 20%.
Самотічний напірний колектор – виконано частково каналізаційні мережі, будівельну готовність наразі встановити неможливо.

Прочитано 391 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Тиждень у міській раді розпочався надзвичайно активно. На першій...
Після чергового не проведеного сесійного засідання 14 січня...
Усім, хто цікавиться питаннями місцевих ОСББ, уже давно...
Вартість шкільного харчування вдарить по карману 10 січня міська...
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯархієпископа Чернігівського та Ніжинського...
Народження дитини під Новий рік – досить цікавий досвід для...
У розпалі новорічні свята, а мешканці двох багатоповерхівок досі...
Наближаються найказковіші свята в нашому календарі. Усі з...
Дорогі прилучани! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком і...
Меморандум про співпрацю з німецькою компанією GIZ Нещодавно в...

Хто на сайті

Зараз 3044 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама