Друкувати цю сторінку

Новорічний майстер-клас

Наближаються найказковіші свята в нашому календарі. Усі з нетерпінням чекають Нового року та Різдва. Перед святами, коли час прикрашати домівки в різдвяному дусі, так хочеться чогось нового, казкового, щоб гріло серце й піднімало настрій.
Напередодні новорічних свят, навіть у розпал передсвяткової метушні, обов’язково знайдеться хвилинка для дитячої творчості! Особливо, якщо мова йде про створення новорічної прикраси своїми руками.
Створити власноруч ялинкову іграшку – це найкращий спосіб наблизити свята. А що може бути краще, ніж іграшка, створена своїми руками? До того ж, вона буде ексклюзивною, неординарною, повним втіленням фантазії!
Щороку в Центрі творчості дітей та юнацтва у відділі художньо-творчої діяльності проходять традиційні майстер-класи з виготовлення новорічних іграшок. У цьому році під девізом «Іграшок багато не буває» 26 грудня у «Зразковому художньому колективі» студії декоративно-прикладного мистецтва Art Deco творчій майстерні «Чарівниця» відбувся майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки. Метою заходу було залучення дітей до творчості та створення позитивного настрою. Вихованки гуртка навчилися створювати унікальні новорічні іграшки на ялинку.

На майстер-класі дівчатка мали змогу виготовили сніжинки. Із найпростіших матеріалів: дерев’яних прищіпок, блискіток, стрічок, клею, водоемульсійної фарби вийшли справжні шедеври, створені дитячими руками. У затишній дружній атмосфері, під новорічну музику діти створювали свої святкові прикраси. Майстер-клас залишив масу позитивних вражень у дітей. Дитячому здивуванню не було меж, коли в їхніх руках утворювалися власноруч створені витвори декоративного мистецтва. Усі учасники святкового майстер-класу отримали незабутні враження та чудовий подарунок у вигляді власноруч зробленої ялинкової іграшки.
Створені дитячими добротою та теплом прикраси уособили в собі радість, отримання цікавих вмінь, а також новорічний і різдвяний настрій. А ще новорічні прикраси стали гарним подарунком близьким напередодні Нового року.

Ірина Тимченко, керівник гуртка-методист
«Зразкового художнього колективу»
студії декоративно-прикладного мистецтва
Art Deco творчої майстерні «Чарівниця» Центру творчості дітей та юнацтва

Прочитано 673 разів
Оцінити матеріал
(1 голос)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали