Друкувати цю сторінку

Міську друкарню скоро ліквідують

22 грудня минулого року депутати Чернігівської обласної ради проголосували за припинення роботи комунального підприємства «Прилуцька міська друкарня», яка працювала майже 28 років.
Як зазначив керівник КП Павло Довгань, усе майно Прилуцької міської друкарні продадуть, а робітників, 12 людей, – відправлять у Центр зайнятості.
Як стало відомо, таке рішення обласна рада прийняла на основі роботи підприємства за дев’ять місяців минулого року. Пандемія коронавірусу й тут мала свій вплив, адже через впровадження карантинів пішов певний спад по всіх напрямках, а відповідно за цей час були й збитки.
Однак, до кінця таке рішення обл-ради керівнику й досі не зрозуміле, адже, як він сам зазначає, останні чотири роки підприємство працювало самостійно, без дотацій із бюджету. Прилуцька міська друкарня мала достатньо замовлень, друкувала бланки, газети: Талалаївську «Трибуну хлібороба», «Срібнянщину», «Град Прилуки», «Ніжинський вісник», а також ніжинську міську газету «Вісті».


Варто зазначити, що розмови про закриття підприємства ходять вже від початку року, й спершу колектив друкарні обіцяли звільнити вже в лютому. Наразі ж здвинули цей момент на березень, адже ще є сировина та замовлення.
Найбільше в даній ситуації шкода саме працівників друкарні, людей із 30-річним досвідом роботи, більшості з яких до пенсії залишилося зовсім трішки. І цілком зрозуміло, що за фахом у нашому місті вони навряд чи знайдуть роботу.
Що ж стосується майна, а це: приміщення (двоповерхова адмінбудівля), земля (близько 30 соток) та спеціалізоване обладнання, то його планують реалізувати через «Прозорро».

Інформація «ГП»

Прочитано 3182 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали