№ 5
2 лютого 2023 року

Прилуки отримали мобільну установку очистки води

  • Четвер, Жовт. 27 2022
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Прилуцька міська громада продовжує партнерство з проєктом «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», яке почалося ще в минулому році, та війна внесла свої корективи.
В умовах воєнного часу та наджорстоких військових дій, безчинства та геноциду росією народу України, ми потребуємо допомоги і радо її прий- маємо.
20 жовтня від проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» комунальне підприємство «Прилукитепловодопостачання» отримало мобільну автономну установку очистки поверхневої води, а також ємності для води на 1000 та 800 л.
Передбачити складнощі, які можуть виникнути впродовж військової агресії та війни в державі, неможливо. Тому своєчасно надана допомога місцевому населенню може врятувати життя.


Варто наголосити, що призначення обладнання по фільтрації води – забезпечення потреб населення в питній воді в екстремальних і аварійних умовах. Дана установка легко транспортується до будь-якого місця та може очистити воду з річки, озера, свердловини, колодязів та іншої прісної води до стану питної та забезпечувати потреби споживачів.
Експлуатація установки не вимагає спеціальних навичок або профільної освіти. Матеріали, що застосовані в ній допущені МОЗ України для використання в процесах очищення питної води.
Продуктивність такого очисного агрегата до 10 000 л/добу, таким чином, може забезпечити добові потреби в питній воді до 4000 чоловік.
Очищена вода під напором постачається споживачам або накопичується в окремій ємності. Також варто зазначити, що очищена вода відповідає всім вимогам за бактеріологічними та органолептичними показниками, є безпечною для споживання людиною.
Нагадаємо, проєкт «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» співфінансується Європейським Союзом і Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується компанією GIZ.

Прочитано 972 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Комунальники звітують за пророблену роботу у 2022 році Робочий...
Днями завдяки підтримці зарубіжних партнерів, які продовжують...
Працівники Прилуцького ЦНАПу постійно ідуть в ногу з часом і...
На жаль, сьогодні Прилуцька міська рада фактично є недієздатною....
Новий склад комісії з преміювання Днями міський голова Ольга...
Останнім часом почастішали звернення на телефони як...
Скільки коштує маєток насправдіДепутат партії «Слуга народу»...
Сьогодні хіба що лінивий не обговорює ситуацію з неприйняттям...
Нещодавно автопарк комунального підприємства «Послуга»...

Хто на сайті

Зараз один гість и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама