№ 29
17 липня 2019 року

Міські новини

Міські новини (499)

Середа, Черв. 12 2019

Проблеми безпритульних собак ми торкалися не раз. І це дійсно проблема, з якою в Прилуках не вдається легко боротися. Місяці зо два тому на сторінках газети ми розповідали про те, що в нашому місті, як і в багатьох інших, запрацювала програма реєстрації домашніх улюбленців за допомогою чіпування та занесення даних до єдиної міжнародної системи ANIMAL-ID.INFO. Процедура ця не є безкоштовною, але погодьтеся, 249 грн – це незначні кошти, закладені в майбутню безпеку вашого чотирилапого друга на міжнародному рівні, особливо, якщо ви маєте тварину з родословною.
Та нещодавно в Прилуках з’явилася альтернатива раніше описаному чіпуванню. КП «Послуга», яке є за сумісництвом і балансоутримувачем реабілітаційного центру для тварин у нашому місті, вирішило запустити пілотний проєкт «Реєстр собак».
Реєстр домашніх тварин – це буде єдина міська мережа для реєстрації вашого улюбленця та зберігання всієї важливої інформації щодо нього, а також зручний інструмент, щоб повернути загублену тварину власнику або ж знайти свою. Ініціатива створення реєстру саме на місцевому рівні належить КП «Послуга», ГО «Прилуцький козацький полк» та «Небайдужі прилучани».
Один із ініціаторів створення реєстру собак, Сергій Григорович Ткаченко, поділився, що вони покладають великі надії на цей проєкт і сподіваються, що крок за кроком ситуація з тваринами в Прилуках покращиться.
Сергій Григорович розповів, що працівники реабілітаційного центру й волонтери вже розпочали обхід міста для реєстрації домашніх тварин. Розпочали з мікрорайону Рокитний. Тож звертаються до всіх мешканців нашого міста, в яких є собаки, не перешкоджати працівникам Центру, впускати їх до двору чи квартири. Під час таких обходів заповнюватиметься певна форма на домашніх тварин (паспорт) та безкоштовно видаватиметься бирка з номером для домашнього улюбленця. За бажанням власника можна буде також поставити кліпсу на вухо тварині. Це все дається БЕЗКОШТОВНО. Також кожному власнику тварини пояснять, куди звертатися за консультацією чи у випадку хвороби його чотирилапого друга.
Варто розуміти, що паспорт домашньої тварини міститиме всю необхідну інформацію, медичні відмітки та її фото. Далі всі ці дані будуть внесені в реєстр на базі комп’ютерної програми, розробкою якої займаються спеціалісти з ГО «Небайдужі прилучани». Один екземпляр паспорта видається власнику тварини на руки, а інший – зберігатиметься в картотеці на базі КП «Послуга» і, звісно ж, дублюватиметься в електронній програмі.

Середа, Черв. 12 2019

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ СТАНОМ НА 10 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ

АНІКІН СЕРГІЙ – менеджер (управитель) зі збуту, 4500 грн, тел. (066)6104498
АТ «ЛИНОВИЦЬКИЙ ЦУКРОКОМБІНАТ «КРАСНИЙ» – електромонтер із ремонту та обслуговування електроустаткування, 6000 грн; підсобний робітник, 4173 грн; слюсар-сантехнік, 4173 грн, тел. 52422
АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» – водій автотранспортних засобів, 5000 грн; інженер із охорони праці, 5150 грн; монтер із захисту підземних трубопроводів від корозії, 5380 грн; слюсар із експлуатації та ремонту газового устаткування, 4828 грн, тел. (0462)941255 *1067
ГАРЬКОВА ЮЛІЯ – лікар-стоматолог, 4173 грн, тел. (067)5066288
ДНЗ №10 – інструктор із фізкультури, 4173 грн, тел. 38219
ДНЗ №19 – музичний керівник, 4500 грн, тел. 44337
ДНЗ №27 – робітник із комплексного обслуговування та ремонту будинків, 4273 грн, тел. 76370
ДНЗ №9 – вихователь, 4173 грн, тел. 50513
ДП «ПЛАСТМАС» ТОВ «ТД ПЛАСТМАС –ПРИЛУКИ» – адміністратор системи, 6000 грн; вальцювальник (хімічне виробництво), 6000 грн; електромонтер із ремонту та обслуговування електроустаткування, 6000 грн; менеджер (управитель) зі збуту, 6000 грн; слюсар-інструментальник, 6000 грн, тел. 38514
КАНІВЩИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА – вихователь дошкільного навчального закладу, 4544,8 грн; директор (завідувач) дошкільного навчального закладу, 6043,7 грн, тел. 61619
КЗ «ПРИЛУЦЬКИЙ НРЦ» – секретар, 4173 грн, тел. 52448; (050)2847658
КОМЕНОВ СТАНІСЛАВ – продавець продовольчих товарів, 4173 грн, тел. 50788
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БАРВІНОК» ПРИЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – кухар, 4200 грн, тел. (099)7530571 – завідуюча
КП «ПОСЛУГА» ПРИЛУЦЬКОЇ МР – водій автотранспортних засобів, 6910,85 грн; підсобний робітник, 5148 грн, тел. 53161
КП «ПРИЛУКИТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ» – машиніст екскаватора, 7000 грн, тел. 31228

Вівторок, Черв. 04 2019

Шановні журналісти!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – Днем журналіста України!
Це свято, без перебільшення, є загальнонаціональним, оскільки саме журналісти пишуть історію сьогоднішнього дня та забезпечують право громадян на одержання найбільш повної й точної інформації.
Як і багато років тому, залишаються незмінними три фундаментальні ознаки якісної журналістики: талант, совість і відповідальність перед суспільством.
Журналісти Прилук – це люди, що володіють не лише літературним даром, але й високими моральними принципами, проявляють чітку громадянську позицію та виваженість оцінок, різнобічний підхід до висвітлення основних життєвих подій нашого міста. Особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики, ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки та вказуючи на проблеми.

Вівторок, Черв. 04 2019

Приємно прогулюватися центральною частиною міста. Тут завжди так чистенько, прибрано, виметено. Видно, що комунальні служби працюють. Та, на жаль, жителі не всіх мікрорайонів можуть похвалитися ідеальною чистотою своїх доріг, узбіч і зелених зон. Звісно, велике сміття не валяється, що свідчить про те, що двірники працюють, але чомусь прибирають не належним чином. Може то така вказівка зверху? Але якщо заплачено за прибирання вулиць із нашої кишені, а там не прибирається, то як це назвати? Залишається вірити, що просто на все не вистачає часу, а може людей…
Чудово, що в нашому місті є вдосталь активних молодих людей, які радо готові прийти на допомогу тим, хто її потребує. Таким помічником для жителів вулиці Іванівської (район ДОСААФ) став місцевий громадський активіст Владислав Мартиненко.
«Знаючи мою активну громадську позицію, люди до мене особисто багато разів зверталися, просили допомогти розібратися в ситуації з прибиранням. Були скарги і від деяких водіїв, яким сміття на узбіччі та необрізані дерева також заважають. Місцеві старожили й узагалі нарікали, що дана ділянка вулиці близько 15 років не прибиралася належним чином. Тому я й вирішив не говорити, а діяти!», – розповів активіст.

Середа, Трав. 29 2019

Від щирого серця вітаю вас із Днем останнього дзвоника!
Це свято завжди урочисте, радісне та водночас хвилююче, особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє.
Дорогі випускники, ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє», а від сьогодні вам, молодим і талановитим, доведеться самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами та здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути обов’язково пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне – будьте чесними та добрими людьми, адже саме від ваших ідей, бажання творити й працювати залежить майбутнє України.
Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю учням добре та змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень і сил перед початком нового етапу навчання.
Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу та знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаю, щоб ви завжди відчували радість від невтомної праці на освітянській ниві.

Середа, Трав. 29 2019

Довгий час жителі мікрорайону Рокитний потерпали від відсутності нормального тротуару по вул. Кошового (біля катка). Це було жахіття: старий, кривий, горбатий, із ямами та калюжами. Шлях цей ігнорували майже всі. Більшість (а серед них і молоді мами з візочками й немовлятами) ходили по проїжджій частині вулиці, де їх обганяли машини, що створювало незручності, а подекуди й аварійні ситуації.
Неодноразово це питання піднімалося перед керівництвом міста. Деякі дописи були й у місцевій пресі. У результаті міська влада звернула увагу на проблему у віддаленому мікрорайоні міста. Звісно, знадобився деякий час для розборки старого покриття, укладки нової плитки, але тепер усе змінилося.

Фото зі статті

Прогулюючись вулицями міста, кожен звертає увагу на його...
9 липня в сесійній залі міської ради відбувся перший випускний...
Напевно, всі люблять мультики, і діти, і дорослі. А, що коли...
Не знайдеться такої людини, яка не погодиться, що підтримка...
День Військово-Морських Сил Збройних Сил України – професійне...
Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній...
26 червня у виставковій залі Прилуцького краєзнавчого музею...
Щорічно, в останній тиждень червня, українці відзначають День...
Уже, напевне, усім відомо, що прилучани, особливо молодь, – великі...

Хто на сайті

Зараз 1553 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама