№ 8
21  лютого  2018 року

Віват, інновації!

  • Середа, Трав. 03 2017
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

28 квітня в районному Будинку культури (село Манжосівка) відбулася виставка-презентація «Інноваційна діяльність навчального закладу». Вона стала майданчиком для демонстрації досягнень у сфері інновацій в освітянському просторі вчителів Прилуцького району, дала можливість учасникам ознайомитися з актуальними розробками нових тенденцій в освіті, обговорити питання взаємодії учителів та учнів, дізнатися про нові можливості реалізації сучасних освітянських проектів. Серед гостей були й студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка, які не тільки пасивно спостерігали за ходом заходу, а й моніторили свої фахові надбання, можливості, щоб у подальшому бути вчителями високого рівня.
Свою роботу презентували всі школи Прилуцького району. Кожен номер заходу передбачав презентацію найкращих досягнень інноваційної діяльності освітнього закладу та її практичної значимості для розвитку освіти. Тематичний колорит був різний: це й літературна творчість Лесі Українки, і краєзнавча робота, зокрема, дослідження творчого спадку Миколи Костомарова, і входження освітянського простору в європейський канал, і музейна педагогіка, і «методична кухня», і робота сільських громад.


Начальник відділу освіти Прилуцької райдержадміністрації Микола Бобренко висловив подяку всім учасникам програми та нагородив колективи в таких номінаціях: «Дослідно-експериментальна діяльність» (Дідівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Європейський вибір» (Сухополов’янська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Плекаймо обдарованість» (районний Будинок школяра), «Управлінські технології» (Дубовогаївська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Виховуємо патріотів» (Малодівицька ЗОШ І-ІІІ ст.), «Сучасні форми методичної роботи» (Линовицька ЗОШ І-ІІІ ст.), «Бережемо традиції, впроваджуємо інновації» (Лісовосорочинська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Імідж навчального закладу» (Ладанська гімназія), «Ініціатори інноваційних змін» (Районний методичний кабінет). До привітань долучились і виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Денис Росовський, і голова Прилуцької районної ради Василь Малик.
До слова була запрошена кандидат педагогічних наук, викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка Наталія Грона, яка відзначила великий професіоналізм та інноваційність роботи освітян Прилуцького району. Наталія Вікторівна зазначила, що освіта за своїм змістом, формами й методами є змінною, оскільки вона має реагувати на нові цивілізаційні виклики, суспільні реалії, враховуючи тенденції та перспективи розвитку людства.
Виставка-презентація закінчилась, але значимість її велика. Вона допоможе педагогам прийняти нові виклики та можливості в освіті, а це чудовий поштовх перед новим навчальним роком.

Марія Кучерявець, Ірина Кармазина,
 студенти ПГПК ім. І.Я. Франка

Прочитано 331 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Освіта
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

У понеділок, 19 лютого, під час обстрілу російсько-терористичних...
В останній день 2017 року в Чорному морі спільними діями...
Шановні мешканці 25 виборчого округу мікрорайон «ГАЗОВЕ»! У...
Давно хотел написать статью о магазине «Людмила», что по ул....
Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні...
За 2017 рік до бюджету міста мобілізовано доходів у сумі 607697,7 тис....
Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей...
Секрет щасливого шлюбу розкрито День Святого Валентина...
Попри свій поважний вік – понад 100 років – радіо залишається...
Проблеми фізичного розвитку дітей, зміцнення та збереження...

Хто на сайті

Зараз 836 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама