№ 17
25  квітня  2018 року

Віват, інновації!

  • Середа, Трав. 03 2017
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

28 квітня в районному Будинку культури (село Манжосівка) відбулася виставка-презентація «Інноваційна діяльність навчального закладу». Вона стала майданчиком для демонстрації досягнень у сфері інновацій в освітянському просторі вчителів Прилуцького району, дала можливість учасникам ознайомитися з актуальними розробками нових тенденцій в освіті, обговорити питання взаємодії учителів та учнів, дізнатися про нові можливості реалізації сучасних освітянських проектів. Серед гостей були й студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка, які не тільки пасивно спостерігали за ходом заходу, а й моніторили свої фахові надбання, можливості, щоб у подальшому бути вчителями високого рівня.
Свою роботу презентували всі школи Прилуцького району. Кожен номер заходу передбачав презентацію найкращих досягнень інноваційної діяльності освітнього закладу та її практичної значимості для розвитку освіти. Тематичний колорит був різний: це й літературна творчість Лесі Українки, і краєзнавча робота, зокрема, дослідження творчого спадку Миколи Костомарова, і входження освітянського простору в європейський канал, і музейна педагогіка, і «методична кухня», і робота сільських громад.


Начальник відділу освіти Прилуцької райдержадміністрації Микола Бобренко висловив подяку всім учасникам програми та нагородив колективи в таких номінаціях: «Дослідно-експериментальна діяльність» (Дідівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Європейський вибір» (Сухополов’янська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Плекаймо обдарованість» (районний Будинок школяра), «Управлінські технології» (Дубовогаївська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Виховуємо патріотів» (Малодівицька ЗОШ І-ІІІ ст.), «Сучасні форми методичної роботи» (Линовицька ЗОШ І-ІІІ ст.), «Бережемо традиції, впроваджуємо інновації» (Лісовосорочинська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Імідж навчального закладу» (Ладанська гімназія), «Ініціатори інноваційних змін» (Районний методичний кабінет). До привітань долучились і виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Денис Росовський, і голова Прилуцької районної ради Василь Малик.
До слова була запрошена кандидат педагогічних наук, викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка Наталія Грона, яка відзначила великий професіоналізм та інноваційність роботи освітян Прилуцького району. Наталія Вікторівна зазначила, що освіта за своїм змістом, формами й методами є змінною, оскільки вона має реагувати на нові цивілізаційні виклики, суспільні реалії, враховуючи тенденції та перспективи розвитку людства.
Виставка-презентація закінчилась, але значимість її велика. Вона допоможе педагогам прийняти нові виклики та можливості в освіті, а це чудовий поштовх перед новим навчальним роком.

Марія Кучерявець, Ірина Кармазина,
 студенти ПГПК ім. І.Я. Франка

Прочитано 399 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Освіта
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Переробка сміття – глобальна проблема, яка потребує іноді й...
Сьогодні зустріти іноземця в Прилуках – зовсім не диво. Вони...
Книга – це не тільки джерело знань. Це простий доступ до людських...
Чи не вся прилуцька громада з нетерпінням чекала 42-ї сесії...
Українська пісня – одна зі святинь українського народу, його...
18 квітня в актовій залі Прилуцької дитячої музичної школи ім. Л.М....
Сьогодні ми переживаємо не найкращі часи – часи, які, мабуть,...
Минуло чотири роки від подій, які назавжди змінили нашу країну й...
Зовсім недавно з’явилося слово «митець». Кожен із нас розуміє...
Купа шин під міською радою, лялька Баби Яги та свиняча голова з...

Хто на сайті

Зараз 554 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама