№ 28
10 липня 2019 року

Гімназія №1 залишилася без директора

  • Середа, Сер. 29 2018
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Близько двох тижнів тому відбулися засідання конкурсних комісій щодо визначення директорів загальноосвітніх шкіл №№ 7, 9, 13 та гімназії №1. І якщо з трьома навчальними закладами все було досить ясно – по одному кандидату на посаду директора, то конкурс по гімназії №1 набув шаленого розголосу серед прилучан.
Як повідомлялося раніше, бажання очолити даний навчальний заклад виявили два кандидата – чинний директор гімназії Олена Рогальова та викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка Олександр Радченко. Обоє виконали запропоновані конкурсні завдання та представили на розгляд конкурсної комісії перспективний план розвитку загальноосвітнього навчального закладу, за що й отримали відповідну кількість балів у якості оцінки від членів комісії. Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору Рогальова Олена Віталіївна виконала всі завдання та набрала загальну кількість балів 16,43. Другий претендент на зайняття посади директора гімназії №1, Радченко Олександр Анатолійович, виконав усі завдання та набрав 16,72 бала. Члени конкурсної комісії вирішили, що конкурсний відбір пройшов у встановленому порядку та відповідає законодавству.


28.08. 2018 року нарешті (із третьої спроби) відбулося розширене засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради, на яке винесли питання про призначення на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти за результатами конкурсів. Обговорення даного питання було досить тривалим та гарячим. Урешті-решт члени виконавчого комітету не затвердили результати конкурсу по гімназії №1 через те, що побачили грубі порушення в його проведенні, а саме:
– виникло чимало запитань щодо правомірності застосування таємного голосування по кандидатах, яке відбулося лише на конкурсі по призначенню директора гімназії №1, оскільки в Положенні такий варіант не прописаний, а відтак і момент прозорості не був дотриманий;
– процедура визначення членів конкурсної комісії також була порушена, і саме міським головою Ольгою Попенко, яка своїм розпорядженням призначила себе ж у члени конкурсної комісії по цьому навчальному закладу;
– відбувався тиск певних громадських діячів на членів конкурсної комісії, що теж заборонено затвердженим Положенням.
Наразі можемо привітати з підписанням контракту на посаду директора ЗОШ №7 – Володимира Зуба, ЗОШ №9 – Наталію Симоненко, ЗОШ №13 – Миколу Калюжного. Питання ж по гімназії №1 залишається відкритим. Оскільки директор даного навчального закладу Олена Рогальова звільнена із займаної посади 27 серпня у зв’язку із закінченням контракту, то вона залишається там лише в якості вчителя української мови та літератури. Начальник управління освіти Прилуцької міської ради повинен у десятиденний термін призначити виконуючого обов’язки директора гімназії №1. Щодо нового конкурсу, то в ідеалі він має відбутися за умови повного оновлення складу конкурсної комісії та перевірки споріднених зв’язків між конкурсантами та членами комісії, яка їх оцінюватиме.

Інформація «ГП»

Прочитано 867 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Освіта
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Не знайдеться такої людини, яка не погодиться, що підтримка...
День Військово-Морських Сил Збройних Сил України – професійне...
Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній...
26 червня у виставковій залі Прилуцького краєзнавчого музею...
Щорічно, в останній тиждень червня, українці відзначають День...
Уже, напевне, усім відомо, що прилучани, особливо молодь, – великі...
З 1 липня в Україні запрацював ринок електроенергії, ми отримали...
27 червня, напередодні Дня Конституції України, у сесійній залі...
30 червня до Дня молоді було відкрито новий дитячий майданчик...

Хто на сайті

Зараз 2047 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама