Друкувати цю сторінку

Книга народної пам’яті

20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. У цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю патріотів, які не пошкодували власного життя задля світлого майбутнього прийдешніх поколінь. Символічно, що саме цього дня в стінах Прилуцького ліцею №10 відбувся спільний захід вчителя початкових класів Нефед Ірини Геннадіївни та Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти під назвою бібліо-спогад «Книга народної пам’яті» (до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні).
Бібліотекар І категорії Прилуцької МЦБ ім. Л. Забашти Ніна Заболотна познайомила школярів із хронологією подій на Майдані, показала, яким чином вони знайшли своє відображення на сторінках книг сучасних українських авторів, акцентувала увагу підростаючого покоління на дитячій літературі подібної тематики.


У формі легкої гри та відкритого діалогу діти самі намагалися дати відповіді на складні питання сьогодення, висловлювали свою думку щодо значення україської мови та літератури в сучасному житті, вчилися аналізувати події 6-річної давнини відповідно до власного розуміння минулого.
Завдяки взаємодії колективу Ліцею та бібліотеки, патріотична зустріч пройшла в атмосфері ефективного спілкування, яке надихнуло на роздуми та власні висновки всіх присутніх.

Ірина Нефед, вчитель початкової світи Ліцею №10

Прочитано 3598 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Освіта
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали