Друкувати цю сторінку

Передчасне рішення

Ще тиждень тому ми були готові вітати нового начальника управління освіти Прилуцької міської ради Тетяну Шкуренко, яка за власним бажанням подала на розгляд міського голови та всього депутатського корпусу заяву про припинення своїх повноважень як заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та переведення до відділу освіти. Насправді, навряд чи хтось сперечатиметься, що Тетяна Михайлівна була дійсно гарною кандидатурою на дану посаду. Молода, впевнена в собі, з гарним досвідом роботи на освітянській ниві, спеціаліст, який зміг би дати управлінню освіти Прилук нове життя. Та щось пішло не так і в результаті на сьогодні вже оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління освіти.
Як з’ясувалося, буквально за кілька днів після сесійного засідання, у ході якого й було підтримано прохання Тетяни Шкуренко про її переведення, посадовець звернулася до міського голови з проханням скасувати попереднє рішення у зв’язку з його передчасністю.


Усі ми робимо в житті помилки, але дуже важливо вчасно їх зрозуміти та виправити. Мабуть, за таким принципом діяла й Тетяна Михайлівна, у чому її підтримали більшість депутатів на позачерговій сесії 16 липня. Таким чином, Тетяна Шкуренко залишилася на посаді заступника міського голови й продовжуватиме виконувати покладені на неї обов’язки.
Питання ж, хто керуватиме освітою Прилук так і залишається відкритим і буде вирішуватися в ході конкурсного відбору вже наприкінці серпня поточного року.

Мар’яна Гибенко

Прочитано 3252 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Освіта
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали