№ 8
19 лютого 2020 року

Двостороннє спілкування: дочекалися!

 • Четвер, Квт. 24 2014
 • Написав: 
 • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

17 квітня в міському Будинку культури голосно й прозоро звучали проблеми освітян. Зустріч в. о. міського голови Дмитра Барнаша з прилуцькими педагогами відкрила очі на проблеми, які досі звучали лише в головах учителів як думки та нездійсненні мрії.

Основними питаннями, що набули розголосу, стали доступність путівок до таборів відпочинку та санаторіїв, контроль за якістю харчування в їдальнях навчальних закладів, доплата за години заміни для вчителів, непосильне навантаження викладацького активу проведенням культурних заходів у місті, опалення, а точніше рівень тепла в навчальних установах та прибирання забруднених територій руками дітей.

Голова постійної депутатської комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту Євгеній Яценко, керівник профспілкової організації Тетяна Заголій та Дмитро Барнаш поставили перед собою мету почути кожного вчителя, долучити до вирішенням труднощів системи навчання та виховання спеціалістів міської ради, управління освіти та профспілки.

Вдосталь було й «проблемних» записок, за допомогою яких висловлювались освітяни. Писали емоційно та щиро, не забуваючи все ж про педагогічну інтелігентність.

Любов Рубан

Прочитано 1988 разів
Оцінити матеріал
(2 голосів)
Опубліковано в Освіта
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

1 коментар

 • Посилання коментаря небайдужий Вівторок, 29 Квітень 2014 07:21 написав небайдужий

  Фактично відбулася чергова передвиборна піар-акція в стилі "аля Беркутівщина", представники якої любили створювати видимість демократії, збирали різні сфери та нібито слухали чиїсь думки. Нажаль по цьому ж шляху пішов і Барнаш, та й що він при такому "старому" штаті виконкому зміг би вигадати, що можуть порадити безідейні, готові служити кому завгодно місцеві держслужбовці, ну не було в них державницької форми мислення і не буде вже ніколи бо готові вклонивши голову служити лише "батьку" чи "хазяїну" та собі а не власними ідеями і розумом розвивати місто. Мабуть знайшли нового "батьтка" і тепер змагаються і вигадують хто швидше та надійніше підчепить його на солодкий крючок "корупції" та поставить в залежність. Мабуть піддається.
  От і чергова зустріч це підтверджує. Злощасний лідер який обіцяв почути кожного вже якось був, і чим все закінчилося!
  Проблем у освіті Прилук однією зустріччю не вирішить ніхто. А чи озвучив нинішній в.о. свою програму розвитку освіти, чи назвав він ті кроки які б допомогли вийти педагогам з того переляканого стану "клименщини" де процвітав феодалізм та інквізиція. Щоб люди повірили у переміни.
  На думку автора проблема освіти це криза управлінської команди яка сформована часом і переросла в клан. З часів ще радянської ідеології, кінця 80-их, коли освітою керував пан Вовк С.М. і його підручні що змінилося? Кілька постатей які промиті через щільне сито і по духу готові служити не освіті міста а "хазяїну". Відповідає цьому стилю і більшість директорів навчальних закладів, які є всього навсього маріонетками "хазяїна". І починати тут потрібно з моніторингу думок педколективів, батьків учнів щодо довіри директору та адміністрації, створення підконтрольних фондів батьківських коштів, потім необхідна децентралізація бухгалтерії освіти яка дасть фінансову незалежність навч.закладам і покращить стан преміювання працівників, формування прозорих бюджетів навчальних закладів. В здоровій конкуренції за учнівський загал зявляться і нові директори-менеджери, і навчальні заклади нового типу і спортивні зали яких немає в більшості шкіл. Але для цього потрібно це розуміти а не ходити ряженим цапом на прив'язі і піддакувати минулому та пенсіонерам-керівникам.

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

На сьогодні активно обговорюється питання продажу землі...
Змінено суми організаційних внесків Про організаційний внесок...
У світі пробація існує вже понад 200 років, але для України тільки 5...
Днями ми відзначили одне з найромантичніших свят року – День...
12 лютого в читацькій залі Прилуцької міської центральної...
Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей...
Уже зовсім скоро у Прилуках розпочнеться грандіозне будівництво...
Мрії, надії, переживання – це емоції, які краще висловити проявом...
Замість «лежачого поліцейського» Прилуцька міська рада планує...
МОЗ України наголошує, що станом на сьогодні немає жодного...

Хто на сайті

Зараз 3072 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама