№ 42
17  жовтня  2018 року

ЗВІТ депутата Прилуцької міської ради ОЛЕГА ШЕВЕЛЯ від мікрорайону «Газовий», 25 виборчий округ. 2017 рік

  • Середа, Груд. 13 2017
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Борітеся-поборите!
Вам Бог помагає!
За Вас правда, за Вас слава.
І воля святая!
Т.Г. Шевченко

Шановні сусіди, завершується календарний 2017 рік
і нам із вами час підвести його підсумки

Перш за все хотів би подякувати мешканцям мікрорайону «Газовий», чиї інтереси я представляю в Прилуцькій міській раді, за те, що люди хоч і поволі, але все ж починають розуміти, що вони є єдиним джерелом влади як у себе в місті, так і в країні. Люди повільно, але все ж розвінчують, на жаль, іще існуючий і сьогодні «культ чиновника», «культ посадової особи», «культ представника влади». У пересічних українців так само, як і в «простих смертних прилучан», за останнє сторіччя репресій владою свого ж народу на підкірці головного мозку «прописалася так звана генетична пам’ять щодо відносин влади та народу», і ця ж пам’ять нашіптує нам, що представник влади – це «цар і Бог» в одному обличчі, якому ми повинні беззаперечно коритися та не займатися вільнодумством, а тим більше критично мислити та розглядати дії влади через призму свого особистого розуміння ситуації, що склалася в місті чи країні.
Шановні сусіди, ви повинні розуміти, що представники влади – це найняті вами на роботу управлінці, які отримують гідні заробітні плати за рахунок сплачених вами ж податків. Отримавши гарну заробітну плату, управлінці зобов’язані, наголошую, саме зобов’язані забезпечити вам комфортні умови життя як безпосередньо на вашій вулиці, провулку чи в’їзді, так і на території всього міста в цілому.

Перемоги та невдачі,
які супроводжували нас протягом 2017 року

1 жовтня 2016 року за результатами обговорення мого першого звіту перед громадою, який відбувався на перехресті вул. Польової та 2 в’їзду Вишневого, мною було підготовлено лист на ім’я міського голови, в якому зазначалася вся проблематика нашого мікрорайону, увагою було охоплено кожну вулицю, провулок та в’їзд. У період формування бюджету міста на 2017 рік в інтересах своїх виборців я подавав ряд заявок на виділення фінансування, яке б сприяло вирішенню проблем нашого округу.
Заявки подавалися на:
– фінансування робіт із забезпечення повноцінного зовніш-нього освітлення мікрорайону;
– капітальний ремонт асфальтового покриття вулиць Перемоги (від Київської до Гвардійської); Житньої (Щорса) (від Костянтинівської до Богунської);
– відведення дощових та талих вод із вулиць району, таких як вул. Костянтинівська (від вул. Герцена до вул. Польової);
– асфальтування вулиці Польової на ділянці від вул.Чехова до вул. Костянтинівської;
– облаштування пішохідного переходу на розі вул. Житньої (Щорса) та Костянтинівської;
– підсипку щебенем усіх ґрунтових вулиць мікрорайону. Вносив пропозицію вирішувати проблематику дорожнього покриття ґрунтових вулиць міста за рахунок будівництва щебеневих доріг;
– фінансування робіт із виготовлення проекту на модернізацію очисних споруд, що розташовані неподалік нашого мікрорайону і від смороду яких потерпають усі наші сусіди;

Тепер поглянемо, що вдалося нам із вами реалізувати на ділі:

Станом на сьогодні забезпечено належне зовнішнє освітлення на:
– вул. Польовій (від вул. Костянтинівської до вул. Чехова);
– 2-й в’їзд Вишневий;
– 1/3 вул. Раскової;
– 1/3 вул. Добролюбова. Велика подяка людям поважного віку, які стали своєрідним каталізатором, що пришвидшив вирішення проблеми;
– вул. Любові Забашти. Дякую мешканцю даної вулиці пану Олександру, який допомагав домогтися від влади доосвітлення вул. Любові Забашти на ділянці від вул. Польової до пров. Любові Забашти. Влада ніби як забула за цей проміжок вулиці, і якби не стійка позиція громади, то чи згадала б...;
– пров. 1 Богунський.
Що ще очікуємо до кінця 2017 року:
Не зумівши переконати владу міста, що дані нею в письмовому вигляді обіцянки щодо освітлення до кінця року вулиць Авіації, Богдана Хмельницького та Поліни Осипенко НЕОБХІДНО ВИКОНАТИ, я домігся 17 листопада поточного року підняття даної проблеми з трибуни ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ у вигляді запиту депутата ВРУ Дубіні-на О.І. до голови Чернігівської облдержадміністрації. Чи допоможе це? Будемо бачити.

За рахунок коштів міського бюджету, які я як депутат мав право безпосередньо направити на вирішення тих чи інших проблемних питань нашого міста:

1. Належним чином освітлено:
– пров. 3 Костянтинівський. Велика подяка мешканцям за колективні звернення з даного питання, вони реально допомогли;
– пров. Любові Забашти;
– пров. 1 Чехова.
2. Зроблено невелику підсипку вул. Авіації на ділянці від вул. Житньої до вул. Перемоги. Щодо стану інших ґрунтових вулиць, то я вже другий рік поспіль намагаюся переконати управлінську команду міста та колег-депутатів у необхідності на місці ґрунтових вулиць будувати вулиці з твердим покриттям. Тут я пропонував декілька варіантів:
– звичайне асфальтування;
– будівництво бетонних доріг;
– будівництво щебеневих доріг;
– суцільна просипка всієї площі вулиці щебенем, а поверх укладка нефрезерованої асфальтової крихти з послідуючою укаткою катком.
На жаль, з порушеного вище питання порозуміння з посадовцями не знайдено.
3. За активної позиції мешканців вул. Раскової та вул. Добролюбова проведено ремонт/ревізію кому-нікацій та запірної арматури. У випадку з колодязем на розі вул. Добролюбова та Богунського, його взагалі було піднято майже «з того світу», бо в результаті безгосподарського підходу колодязь було закидано майже метровим шаром ґрунту й у випадку надзвичайної події його шукали б довго й нудно. Дякую людям поважного віку з даної вулиці, які звернули увагу на цю ситуацію.

Дії, які я вживав протягом 2017року
для вирішення проблемних питань мешканців мікрорайону «Газове»

1. Проблематика вул. Перемоги (рух вантажного транспорту) неодноразово висвітлювалася як місцевим телебаченням, так і центральним телеканалом 1+1. Безпосередньо на місці (на самій вулиці) працювали місцева та обласна комісії. За моєї ініціативи 20 жовтня 2017 року з трибуни Верховної Ради України прозвучало звернення у вигляді запиту народного депутата України Сергія Капліна до голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо необхідності проведення виїзного засідання стосовно заборони руху вантажних автомобілів на окремих вулицях міста Прилуки Чернігівської області.
2. Підтримав думку мешканців мікрорайону «Газове» та вжив усіх доступних мені заходів для того, щоб уникнути тут будівництва центру реабілітації тварин.
3. У 2017 році за ініціативи мешканців буд № 148 по вул. Житній я активно включився в запуск ще одного автобусного маршруту, який би курсував із БАМу до Дослідної через вул. Богунського та Житню. Станом на зараз дане питання знаходиться в процесі опрацювання та наштовхується на певну протидію... Але я сподіваюся, що всі труднощі ми здолаємо й автобус по даній вулиці рано чи пізно поїде.
4. У частині водовідведення дощових та талих вод із мікрорайону «Газове», що можу – роблю власним руками за підтримки ГО «Небайдужі Прилучани». Коли 18 вересня місто святкувало, то ми з небайдужими організували толоку й 10 годин власноруч чистили систему водовідведення дощових та талих вод по вул. Костянтинівській в районі будинку № 230. Попередньо я звертався до влади з проханням за сплачені нами податки організувати прочищення труби, але бажаючих лізти в 15-метрову трубу діаметром приблизно півметра серед представників влади чи комунального господарства міста не знайшлося.

На завершення мого звіту скажу наступне:

Я в міру своїх сил відстоюю інтереси мешканців мікрорайону «Газове», що можу вирішую за рахунок міського бюджету, що не можу – намагаюся вирішити за рахунок державного чи обласного бюджетів.
Я не соромлюся звертатися до голови Чернігівської обласної державної адміністрації з проханням долучитися фінансово до вирішення проблем нашого мікрорайону, тим паче,  що м.  Прилуки дає, якщо я не помиляюся, 60% дохідної частини бюджету Чернігівської області. Крім цього, звертався за фінансуванням проблем нашого округу й до державного бюджету шляхом підготовки відповідного звернення до народного депутата України, який представляє у ВР України наше місто (керуючись ст. 28 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», просив виділити кошти в розмірі 1 млн 600 тис. грн на асфальтування вулиці Польової на її ділянці від вул. Чехова до вул. Костянтинівської). На жаль, кошти, які можна було залучити керуючись вищезгаданим законодавством, були направлені на фінансування інших проблемних питань нашого міста.
Головною тезою, яка звучить у відповідь на більшість моїх звернень до центральних органів влади та влади обласної, є те, що порушені мною питання в першу чергу мають вирішуватися за рахунок коштів міського бюджету. Тобто, коли ми формуємо 60% бюджету області – це добре, коли ми формуємо 1% бюджету країни –це теж непогано, а коли ми пробуємо повернути для вирішення місцевих проблем якусь частину коштів із бюджету області чи з бюджету країни, то тут уже ситуація гірша..., але можливо, колись фінансова децентралізація змінить ситуацію на користь місцевих громад і до нас потечуть «фінансові потоки», і тоді ми уже зіштовхнемося з проблемою, де взяти фахівців, які б направили фінансовий ресурс громади на благо самої громади, а не на забезпечення своїх нащадків до 20 коліна...
Тому, шановні сусіди, не будьте байдужими, долучайтеся до вирішення проблемних питань своїх вулиць, провулків та в’їздів. Я ж, у свою чергу, обіцяю представляти ваші інтереси в міській раді так, щоб мені було не соромно дивитися вам у вічі.
За потреби готовий у зручний для вас час зустрітися з вами на ваших вулицях, провулках та в’їздах та відповісти на всі запитання й запропонувати своє бачення розвитку як нашого мікрорайону зокрема, так і всього міста в цілому.
Справа в тім, що покращення в нашому мікрорайоні – це добре, але ми живемо та користуємося послугами на всій території міста, тому депутати повинні приділяти свою увагу як роботі на благо свого виборчого округу, так і роботі, яка повинна позитивно відобразитися на житті всієї територіальної громади нашого міста.

МАЄТЕ ПРОБЛЕМУ, ПИТАННЯ ЧИ ПРОПОЗИЦІЮ - ЗВЕРТАЙТЕСЯ. БУДЕТЕ МОВЧАТИ – ВТРАТИМО ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ І МІСТО, І КРАЇНУ!
(050-262-25-68; 067-915-60-90)

З повагою депутат Прилуцької міської ради від 25 виборчого округу (мікрорайон «Газовий») Олег Шевель

Прочитано 285 разів
Оцінити матеріал
(6 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Восени минулого 2017 року одержувачам житлово-комунальних...
Уже найближчим часом можна буде очікувати облаштування...
14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва....
Як і обіцяли посадовці міської ради, 1 жовтня розпочав свою...
Шановні прилучани! Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника...
Неспокійною видалася нічка із 8 на 9 жовтня. Близько 3:30 ранку до...
Усіх до одного ми повинні пам’ятати,Хто нас в цей час тяжкий на...
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на найкращу наукову роботу серед студентів...
Дорогі освітяни! Прийміть найщиріші вітання з професійним...
Напередодні нового опалювального сезону тема субсидій є однією...

Хто на сайті

Зараз 1685 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама