№ 8
20  лютого  2019 року

ЗВІТ про роботу в 2017 році депутата Прилуцької міської ради Руденка Івана Григоровича

  • Середа, Січ. 24 2018
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», із метою інформування виборців про свою діяльність, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, отримання зворотної інформації, подаю звіт про свою роботу в 2017 році.
Як депутат я спрямовую свою роботу по двох напрямках.
Перший напрямок – це робота в постійній депутатській комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін та участь у сесійних засіданнях міської ради. За звітний період комісією, в т.ч. спільно з іншими постійними депутатськими комісіями міської ради, було проведено більше 25 засідань, на яких було розглянуто біля 400 питань. Основними напрямками роботи комісії були опрацювання питань ефективного використання бюджетних коштів у життєдіяльності міста Прилуки. Також відбулося 15 сесій Прилуцької міської ради. За вказаний період із поважних причин не зміг бути присутнім лише на одному засіданні депутатської комісії.


Другий напрямок – це робота з виборцями по мажоритарному виборчому округу №31, де я був обраний депутатом Прилуцької міської ради та до якого входять багатоквартирні будинки по вул. Гвардійській, 92-98; вул. Польовій, 100 та 102; вул. Індустріальній, 13; вул. Перемоги,163; приватні садиби по вул. Перемоги, 176-204; вул. Чехова; вул. Будівельників; вул. Варвинській; вул. Голубівській; вул. Гостинній; вул. Дідівській; вул. Івківській; вул. Копилівській; вул. Лохвицькій; вул. М. Куриленка; вул. Нафтовиків; вул. Половецькій; вул. Степовій; в’їзду Будівельників; в’їздам Гостинним; пров. Голубівському; пров. Лохвицькому; 2-4 пров. Чехова.
З метою захисту інтересів виборців мною було проведено 10 прийомів громадян та подано в різні інстанції 17 депутатських звернень.
За моїми зверненнями взимку 2016-2017 рр. за кошти міського бюджету КП «Міськсвітло» виконало монтаж ліній вуличного освітлення по 2-му та 3-му провулках Чехова. У 273 кварталі КП «Послуга» встановило контейнери для роздільного збору сміття. Спільно з КП «Послуга» та КП «Прилукижитлобуд» проводилося прибирання навколоконтейнерних майданчиків у 273 кв.
Зважаючи на численні звернення громадян із приводу низької якості водопостачання помешкань по вул. Чехова та прилеглих вулиць і провулків, у 2016 р. із міського бюджету були виділені кошти, а влітку 2017 р. КП «Прилукитепловодопостачання» виконало роботи із закільцювання водопровідних мереж по вул. Будівельників (між вул. Макаренка та вул. Нафтовиків) і по вул. Половецькій (між вул. Нафтовиків та вул. Чехова).
За моїм зверненням КП «Послуга» встановило дві автобусні зупинки по вул. Гвардійській (біля магазину «Космос») та по вул. Перемоги (в районі перехрестя з вул. Гвардійською).
КП «Прилукижитлобуд», реагуючи на мої звернення, проводило ремонт покрівель, вхідних дверей до під’їздів, східців, температурних швів та ін.
У кінці 2017 р. КП «Прилуки-тепловодопостачання» за кошти міського бюджету закупило та ввело в експлуатацію лічильник тепла в будинку по вул. Перемоги, 163.
У звітному періоді за власні кошти:
– в зимовий період проводилася розчистка снігу по 2-му, 3-му, 4-му пров. Чехова, частково в 273 кварталі та по вул. Чехова;
– спиляно та прибрано аварійну тополю поблизу дитячого майданчика в мікрорайоні «Газовий»;
– навесні висаджено 30 берізок перед будинком по вул. Гвардійській, 92;
– частково проведено видалення хворих та кронування здорових дерев у дворі по вул. Гвардійській, 92. Роботи планується завершити в січні-лютому 2018 р.
Спільно з КП «Прилукижитлобуд» відновлено освітлення на в’їзді та в дворах будинків по вул. Індустріальній, 13 і Перемоги, 163 та облаштовано освітлення контейнерного майданчика біля будинку по вул. Гвардійській, 92.
Також у звітному періоді в міру можливостей надавалася матеріальна допомога мешканцям округу на встановлення дверей у під’їзді, постраждалим від пожежі та ін.
У 2017 р. на виконання програми «Сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Прилуцької міської ради на 2017-2020 роки» було виділено з міського бюджету по 50 тис. грн кожному депутату.
Вищевказані кошти використав наступним чином:
– 10 тис. грн – на виконання ямкового ремонту асфальтного покриття території ДНЗ №27;
– 20 тис. грн – на закупівлю та встановлення нових сучасних світлодіодних світильників під під’їздами багатоповерхових будинків, що знаходяться на території округу;
– 20 тис. грн – на облаштування зовнішнього освітлення вул. Гостинної.
Але, на жаль, у силу тих чи інших причин ще не всі запити вдалося втілити в життя. У своїй діяльності намагаюся дотримуватися чинних правових норм, здорового глузду та діяти з метою створення гідних умов для проживання мешканців свого округу та всіх прилучан. Основним завданням депутата вважаю забезпечення своєчасного та ефективного вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують ці скарги й унесення своїх пропозицій до відповідних органів влади з метою їх усунення.
Звертаюсь до виборців округу: для того, щоб депутат дізнався про потреби та проблеми виборців і долучився до їх вирішення потрібно, щоб виборці також проявляли ініціативу та інформували депутата про свої потреби, повідомляли про порушення законності, зверталися з пропозиціями. Тому нагадую, що особистий прийом громадян мною проводиться в останню середу кожного місяця з 15.00 до 17.00 в приміщенні КСН №7 за адресою: вул. Гвардійська, 88/2. З питаннями та пропозиціями, шановні виборці, можете звертатись за тел. 050-313 98 49.
Лише спільними зусиллями ми зможемо досягнути бажаного результату.

Депутат Прилуцької міської ради по виборчому округу №31 Іван Руденко

Прочитано 377 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

У «Послуги» новий керівник Зовсім нещодавно ми дізналися про...
«Уже майже 20-те число, а квитанції за електроенергію ще немає»,...
За результатами 2018 року до загального фонду бюджету міста...
Прибудинковим територіям також перепало Цього року як ніколи...
Про прилуцькі маршрутки можна складати легенди. Неввічливі...
В одному з минулорічних випусків газети ми говорили про...
Кошти для мiської лiкарні Прилуцька центральна міська лікарня...
УКРАЇНАПрилуцька міська радаЧерніГівської областіВИКОНАВЧИЙ...
Кожен із нас, мабуть, потрапляв у ситуацію, коли маршрутка чи...
Кадрові зміни   Уже, мабуть, учетверте на розгляд сесії...

Хто на сайті

Зараз 974 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама