№ 29
17 липня 2019 року

Кошти на сприяння виконанню депутатських повноважень

  • Середа, Лют. 21 2018
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Шановні мешканці 25 виборчого округу мікрорайон «ГАЗОВЕ»! У першому півріччі 2018 року кожен депутат має право направити 50 тис. грн на власний розсуд на благо територіальної громади міста. Згадані вище кошти я направив на потреби свого виборчого округу, а саме – забезпечення належного зовнішнього освітлення наступних вулиць:
– вул. Раскової на ділянці від вул. Богунського до буд. №65 по вул. Раскової;
– вул. Раскової від буд. №63 до вул. Польової;
– вул. Добролюбова на ділянці від вул. Чехова до буд. №26 по вул. Добролюбова;
Якщо в другому півріччі поточного року депутатам знову буде надано право на користь свого виборчого округу розподілити додаткові 50 тис. грн, то їх я також направлю на фінансування робіт, направлених на забезпечення належного зовнішнього освітлення нашого мікрорайону. Згаданих коштів повинно вистачити на забезпечення належного зовнішнього освітлення на:
– вул. Білецького-Носенка на ділянці від вул. Польової до вул. Білецького-Носенка (р-н КП «Послуга»);
– вул. Білецького-Носенка на ділянці від вул. Польової до буд.№100/1 по вул. Білецького-Носенка;
– на модернізацію зовніш-нього освітлення дитячого майданчика по вул. Білецького-Носенка.


Загальна вартість забезпечення належного зовнішнього освітлення на вищезгаданих вулицях згідно кошторисів становить 96359,03 грн. Беручи до уваги, що в результаті проведення закупівель матеріалів, необхідних для освітлення згаданих вулиць, утвориться економія коштів, як це було під час закупівель, які проводило КП «Міськсвітло» в 2017 році, я попросив повідомити мені розмір коштів, які будуть зекономлені під час виконання робіт із модернізації освітлення на території мого виборчого округу. Дана інформація необхідна мені для спрямування заощаджених коштів на вирішення проблематики округу силами КП «Міськсвітло».
Моє депутатське звернення до міського голови щодо використання коштів, передбачених у бюджеті міста на фінансування програми «Сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Прилуцької міської ради на 2017-2020 роки», було направлене 17 січня 2018 року. Відповідь на згадане звернення за підписом профільного заступника міського голови надійшла до мене 24 січня поточного року. У листі повідомлялося, що вищезазначені вулиці буде освітлено при надходженні коштів.
Зважаючи на минулорічний досвід використання так званих «депутатських коштів», а також враховуючи певні питання, які виникали під час освітлення 1пров.Чехова та вул. Любові Забашти, а також із метою уникнення непорозумінь у поточному році, я попросив управлінську команду міста додатково проінформувати мене про чіткий графік виконання робіт із освітлення вищезгаданих вулиць.
До теми освітлення мікрорайону «Газове» хотілося б додати, що в разі відсутності обставин непереборної сили в нашому районі за рахунок кредитних коштів НЕФКО також має бути належним чином освітлено вул. Костянтинівську, вул. Білецького-Носенка, вул. Чехова та вул. Перемоги.
Довідково: NEFCO (Nordic Environment Finance Corporation) – НЕФКО (Північна екологічна фінансова корпорація) – це міжнародна фінансова установа, заснована в 1990 році п’ятьма країнами Північної Європи: Данією, Фінляндією, Ісландією, Норвегією та Швецією. Станом на сьогодні корпорація фінансує широкий спектр екологічних проектів, у тому числі й у нашому місті.
Крім того, зважаючи на мій минулорічний доволі емоційний діалог із управлінською командою нашого міста, а також на численні звернення мешканців до органів влади різного рівня, ми разом із громадою вул. Авіації, вул. Поліни Осипенко та вул. Богдана Хмельницького можемо плекати надію, що в поточному році на згадані вулиці прийде цивілізація у вигляді належного зовнішнього освітлення. Адже станом на зараз на згаданих вулицях немає ні освітлення, ні твердого дорожнього покриття, ні тротуарів – прямо тобі готові декорації для зйомки фільмів про середньовіччя.

З повагою депутат Прилуцької міської ради від 25 виборчого
округу (мікрорайон «Газовий») Олег Шевель

Прочитано 508 разів
Оцінити матеріал
(7 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Прогулюючись вулицями міста, кожен звертає увагу на його...
9 липня в сесійній залі міської ради відбувся перший випускний...
Напевно, всі люблять мультики, і діти, і дорослі. А, що коли...
Не знайдеться такої людини, яка не погодиться, що підтримка...
День Військово-Морських Сил Збройних Сил України – професійне...
Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній...
26 червня у виставковій залі Прилуцького краєзнавчого музею...
Щорічно, в останній тиждень червня, українці відзначають День...
Уже, напевне, усім відомо, що прилучани, особливо молодь, – великі...

Хто на сайті

Зараз 1580 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама