№ 3
16  січня  2019 року

ВІСНИК МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

  • Четвер, Лип. 05 2018
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

44 питання 44-ої сесії... Близько восьми годин депутати міської ради розглядали питання щодо виконання бюджету Прилук за І квартал 2018 року. Відтак, збільшилися статутні капітали деяких комунальних підприємств міста, а в Муніципальну поліцію й узагалі  повірили та нарешті надали їм фінансування. Отож, було чимало важливих рішень, які спрямовані на розвиток міста. Найцікавіше далі...

Червоно-чорний прапор на флагштоку біля міської ради

Питання підняття червоно-чорного прапора неод- норазово піднімалося громадськими активістами, зокрема учасниками Революції Гідності. І ось напередодні Дня Конституції воно нарешті отримало підтримку більшості депутатів.
Відповідно до ст. 25 Закону України про місцеве самоврядування» та «Про засади зовнішньої та внутрішньої політики», від імені ініціативної групи, яка звернулася з даною пропозицією, міська рада вирішила піднімати біля міської ради на флагштоку червоно-чорний прапор – прапор боротьби українського народу за свою незалежність на державні та національні свята. Отож, у такі святкові дні, як День Соборності України, День героїв Небесної Сотні, День пам’яті та примирення, День жертв політичних репресій, День Конституції України, День Державного Прапора України, День Незалежності України, День Захисника України, День Гідності та Свободи, День Збройних Сил України та Шевченківські дні (9-10 березня) біля міської ради майорітиме вже три прапори.

Муніципалам таки заплатять

На одному з попередніх сесійних засідань комунальному підприємству «Муніципальна поліція» з боку місцевих депутатів надходило чимало критики стосовно якості виконання їх функціональних обов’язків. Саме тому уже півроку «Програма «На варті чистоти й порядку» на 2018-2020 роки» не фінансувалася з міського бюджету, а заборгованість склала близько 420 тис. грн. І ось, на черговій 44-ій сесії міської ради цю тему підняли знову. Начальник КП «Муніципальна поліція» Олександр Кухтик повідомив, що вони виконали поставлену депутатським корпусом умову щодо скорочення чисельності штату на підприємстві практично вдвічі. Ще на початку року в КП числилося 11,5 одиниць працівників. Наразі ж їх уже 6,5, 5 із яких – це інспектори, що безпосередньо працюють на вулицях нашого міста, а 1 знаходиться на службі в Збройних Силах України по контракту на 3 роки (відповідно, місце на підприємстві за ним зберігається).
Олександр Кухтик запевнив, що незважаючи на значне зменшення штату працівників і відсутність заробітної плати, вони продовжують виконувати свою роботу. Головний муніципал похвалився такими здобутками: склали 83 приписи, 31 протокол, розглянули 74 заяви, в основному про надання тієї чи іншої допомоги, вручили 395 попереджень.
Крім того, начальник комунального підприємства поінформував, що у звязку зі зменшенням чисельності штату заробітна плата на місяць зменшилася до 48 тисяч гривень, а загальний обсяг фінансування Програми на рік становитиме майже 753 тис. грн.
Урешті-решт, після озвучення значної кількості порад та рекомендацій комунальному підприємству більшістю голосів депутатів було вирішено продовжити фінансування КП «Муніципальна поліція».

350 тис. грн для КП «Послуга»

На черговій 44-ій сесії минулого тижня депутати одноголосно підтримали пропозицію поповнити статутний капітал КП «Послуга». 200 тис. грн виділили для спорудження пам’ятника учасникам АТО, ще 150 тис. грн – для пам’ятника Небесній Сотні.


Зміни в складі виконавчого комітету

У зв’язку зі зміною місця проживання та інших особистих причин зі складу виконавчого комітету було виведено Бондаренка Петра Михайловича, Крахмільця Руслана Петровича та Петровську Антоніну Михайлівну. На їх зміну міським головою Ольгою Попенко було запропоновано начальника Прилуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області Вертипороха Владислава Володимировича, юриста з питань виробництва ПрАТ «А/Т тютюнова компанія «В.А.Т.- Прилуки» Гусейнова Артура Рафіковича та приватного підприємця Шеремета Дмитра Анатолійовича.
Обговорення проходило досить активно. Депутат від партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Євгеній Яценко навіть запропонував нову кандидатуру. Місцевий обранець наголосив (дехто з колег був із ним згідний), що досить далекоглядно було б ввести до складу виконавчого комітету Романа Давиду, директора найбільшого підприємства в місті – заводу «Білкозин», який є одним із основних наповнювачів місцевого бюджету. До речі, така пропозиція виносилася ще на попередній сесії. На думку Євгенія Миколайовича, до комітету варто запрошувати начальників поліції, податкової, державних органів влади, прокуратури, СБУ тощо, бо всі ці структури завжди слідкують та приймають активну участь у діяльності органів місцевого самоврядування. Але не менш важливою може стати допомога та думка людини, яка за досить короткий час зуміла «підняти з колін» занепадаюче підприємство та вивести його на новий високий рівень. І такою кандидатурою якраз і є керівник заводу. Але впродовж довгих дискусій та суперечок Роман Давида сам відмовився від розгляду своєї кандидатури, що значно спростило роботу депутатам. І вже за годину місцеві обранці дійшли спільної думки та підтримали більшістю голосів кандидатури, запропоновані міським головою.

Нові назви новим вулицям

Безперечно важливим рішенням депутатів минулого тижня стало присвоєння назв новоствореним вулицям та провулкам, що виникли на території житлових кварталів, де знаходяться ділянки під забудову, виділені учасникам АТО. А це значить, зовсім скоро на М’ятно-Дослідній станції поблизу вул. Вавілова з’явиться вул. Патріотів та 1-й, 2-й і 3-й провулки Патріотів, а ще два провулки перетворяться на вул. Сергія Деркача та вул. Віктора Левчука. На масиві ж поблизу міської лікарні ми побачимо        вул. Єдності.
Варто сказати, що перемовини щодо назв тривалий час велися з АТОвцями та родичами загиблих військових. У результаті 2 родини дали згоду на те, щоб іменами їхніх синів-патріотів назвали новостворені вулиці.

Повірка лічильників на воду без їхнього демонтажу

Скоро в КП «Прилукитепловодопостачання» з’явиться нова мобільна проливна машина для повірки лічильників. Саме для її закупівлі депутати міської ради виділили додаткових 130 тис. грн комунальному підприємству. Використання подібної установки забезпечить зменшення вартості послуги та значно пришвидшить її надання, оскільки з’явиться можливість проводити чергову повірку лічильників без їхнього демонтажу відразу на місці, в квартирі споживача.

Хто обиратиме директорів шкіл?

Деякі непорозуміння виникли й під час затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального навчального закладу загальної середньої освіти міста Прилуки. Та в ході обговорення депутати все ж дійшли згоди. Відтак, керівника закладу обиратиме комісія з 8 чоловік.
За представництвами до складу конкурсної комісії включаються: 2 представника від міської ради, 2 представника від працівників трудового колективу, 2 представника від батьківського комітету закладу, 1 – від методичного об’єднання керівників закладів освіти міста та 1 представник від профспілкової організації закладу.

Інформація «ГП»

Прочитано 310 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні прилучани!Прийміть мої щирі вітання зі світлим...
Шановні прилучани! 22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію...
Прилучанам почали надходити платіжки за грудень від КП...
Після виходу в друк другого номера «Град Прилуки» в новому 2019-му...
Пишні снігові шапки на дахах будинків через перепади температур...
З початку року в пологовому відділенні Прилуцької центральної...
З 1 січня 2019 року в Україні запустився перший етап реформи ринку...
Міському головіПопенко О.М. Шановна Ольго Михайлівно! Колектив...
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ архієпископа Чернігівського та Ніжинського...
Усе найкраще – дітям У результаті тривалих перемовин...

Хто на сайті

Зараз 863 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама