№ 47
20 листопада 2019 року

Я й далі працюватиму для Прилук

  • Середа, Лип. 31 2019
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

От і завершилися парламентські вибори. Я вперше взяв у них участь. Для мене передвиборча кампанія стала новим досвідом. Не приховую, багато прилучан із подивом, а то й нерозумінням поставилися до мого рішення балотуватися у Верховну Раду – упродовж передвиборчого місяця часто чув, що моя робота була б набагато важливішою тут, на місці; що, наприклад, на посаді міського голови я приніс би набагато більше користі нашому місту. Друзі, хочу сказати всім: я йшов у парламент тільки для того, щоб допомогти Прилукам. Діяльність депутата Верховної Ради дає значно більше повноважень і відкриває значно ширші можливості для реалізації справ і ідей, які ми з вами вже започаткували за минулі роки. Це – і будівництво об’їзної дороги, і розчищення Удаю, і спорудження сучасного стадіону європейського рівня, і ще багато інших починань. Тому, працюючи у Верховній Раді, я зробив би все можливе, аби довести всі ці справи до успішного завершення. Це стратегічні напрямки розвитку Прилук, і всі їх я залишаю за собою. Займатимуся ними й надалі, і тепер дуже сподіваюся на підтримку обраного по нашому 210-му округу народного депутата.
Упродовж передвиборчої кампанії я провів багато зустрічей із людьми в мікрорайонах Прилук. На кожній люди говорили про свої проблеми. Переважна більшість із них належать до компетенції міської влади, але вони роками залишаються невиконаними. Стан доріг і будинків, тротуари, собаки, смітники – в жодному мікрорайоні не обійшлося без таких скарг. І ще багато зауважень і пропозицій я отримав на зустрічах. Усі їх ретельно зафіксував і обіцяю найближчим часом донести до мера та її команди. Вибори закінчилися, але життя продовжується. Помилки потрібно виправляти, проблеми – вирішувати, адже нам далі жити в Прилуках. І якими вони будуть – залежить тільки від нас.


Не можу обійти ще один момент. Чи не на кожній зустрічі городяни запитували мене, хто депутат у їхньому мікрорайоні. Виявляється, що є й така проблема – люди не знають свого депутата. В останню середу кожного місяця в усіх районах Прилук по комітетах самоорганізації населення проходить Єдиний день депутата, де депутати Прилуцької міської ради зустрічаються з виборцями своїх округів. Я кожного місяця буваю на цьому заході в своєму мікрорайоні Рокитний, і більшість депутатів нашого мікрорайону там бувають теж. Туди приходять люди зі своїми проблемами, і ми намагаємося допомогти їх вирішити. Але для мене стало несподіваним, що так багато прилучан навіть не знають про існування такого дня. Можу зробити висновок, що інформацію про його проведення влада не доносить належним чином до населення міста. Крім того, більшість жителів міста просто скаржаться на свої біди в надії, що їх почують і допоможуть. На жаль, реальність така, що усні звернення не працюють – потрібно звертатися письмово чи до міської ради, чи до свого депутата. У більшості випадків тільки таким чином вдається дати хід справі та домогтися результату.
Загалом же, підсумовуючи передвиборчий процес, можу сказати: для мене він пройшов недаремно. Отримавши нові знання та досвід, я й далі працюватиму для Прилук, щоб разом із вами, шановні прилучани, зробити наше місто успішним і процвітаючим. Дякую кожному, хто проголосував за мене на виборах до Верховної Ради України! Обіцяю: я не підведу вашої довіри!

Артем Рожко,
депутат Прилуцької міської ради

Прочитано 565 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

У будь-якому місті, Прилуки тут не виняток, знаходяться...
У рамках поглиблення роботи проєкту «Музей-школа» у Прилуцькому...
За результатами 9 місяців 2019 року до загального фонду бюджету...
Викликає неабияке занепокоєння ситуація в місті щодо безпеки...
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Прийміть...
Сьогодні радіо виступає одним із невід’ємних аспектів засобів...
Як відомо, з 1 жовтня запроваджено новий механізм фінансування...
29 жовтня відбувся конкурс з визначення оператора уповноваженого...
Як приємно, коли комунальні служби оперативно реагують на твої...

Хто на сайті

Зараз 2359 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама