№ 33
12 серпня 2020 року

Приклад батьків важливіший за 100 вчителів!

  • Середа, Лист. 20 2019
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Викликає неабияке занепокоєння ситуація в місті щодо безпеки громадян, особливо незахищеними є діти. Останні резонансні події сколихнули громадськість, і всі ми згадали події 60-х років під стінами райвідділку поліції. Адже все це є наслідками байдужості, заклопотаності, завантаженості поточними справами та небажання дорослих займатися найважливішим обов’язком – вихованням майбутнього покоління українців.
Як голова батьківського комітету гімназії №5 разом із директором Наталією Бурлаку та директорами інших шкіл міста я взяв участь 14 листопада 2019 року в засіданні ради з питань сім’ї, гендерної нерівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, ініційованому заступником міського голови Тетяною Шкуренко, яка піклується про удосконалення міжвідомчої взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству.
За інформацією старшого інспектора з ювенальної превенції Прилуцького відділу поліції Тетяни Пироженко в місті присутні прояви насильства до дітей і ведеться активна робота з директорами та педагогічними колективами шкіл щодо пояснення причин і можливих наслідків булінгу й інших проявів тиску на дітей.


Віра Чорномаз, психолог Прилуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, повідомила, що в місті створено мобільну бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. Послуги соціально-психологічної допомоги та реабілітації можуть отримати потерпілі як діти, так і дорослі. Мобільна бригада надає допомогу та консультації психолога, юриста, спеціаліста у справах дітей, представника національної поліції. Працює «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства за номером: 0-800-400-501, дзвінки безкоштовні, хоча звернутися можна лише з 8.00 до 17.00 у будні.
Спеціаліст управління освіти міської ради Леся Сайко розповіла про проблеми взаємодії педагогічних колективів закладів освіти з батьківською громадськістю в умовах реформування освітньої галузі та звернула увагу присутніх на те, що попри всі зусилля вчителів і вихователів основним для дітей є особистий приклад, спосіб життя та система цінностей батьків дитини.
Лариса Борсяк, заступник директора з виховної роботи ЦТДЮ наголошує, що в місті створені всі умови для розвитку дітей у позашкільний час – працюють десятки гуртків і секцій у ЦТДЮ, ДЮСШ, музичній школі, школі мистецтв і центрі НТТМ.
Вважаю, що спільна просвітницька робота батьків, педагогів, психологів, представників поліції, депутатів, посадовців місцевого самоврядування – єдино можливий шлях до виховання майбутнього прилучанина та громадянина з відповідальною соціальною позицією. Своє майбутнє ми виховуємо сьогодні у своїх дітях!

Євгеній Яценко, депутат Прилуцької
міської ради від ВО «Свобода»;
тел. приймальні: (066) 419-56-00

Прочитано 492 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

У розпалі реконструкція приймального відділення Уже більше...
Першачки готуються до школи Не за горами 1 вересня. І...
ІНФОРМАЦІЯпро виконання бюджету міста за І півріччя 2020 року За І...
Приймальне відділення тимчасово переїхало   Прилуцька...
Минулий тиждень став переломним у житті прилучан, адже...
Наприкінці липня прилучани традиційно починають приглядатися...
Житло для дітей-сиріт Нещодавно виконавчий комітет на своєму...
В Україні через пандемію коронавірусу (COVID-19) знову продовжили...
Таку пропозицію начальника відділу культури та туризму міської...
Останні роки міська влада впевнено тримає курс не просто на...

Хто на сайті

Зараз 3188 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама