Друкувати цю сторінку

У новий рік без боргів!

Бюджетну сферу міста, а особливо медицину та освіту лихоманить уже не один рік, проблема зі вчасною виплатою заробітної плати є найбільшим іспитом місцевої влади. Формула медичної субвенції несправедлива по відношенню до міста Прилуки. Розвиток інфраструктури міста не можливий без виконання конституційних зобов’язань держави перед його жителями. Як депутат міської ради та голова профільної «бюджетної» комісії роблю все можливе для вирішення цих питань. Завдяки співпраці між депутатським корпусом, міським головою та керівниками медичних та освітніх закладів на черговій сесії міської ради 17 грудня 2019 року це болюче питання вирішено шляхом виділення додаткових коштів і зміни призначень у міському бюджеті цього року та внесенням коректив у бюджет 2020 року. Таким чином бюджетна сфера ввійде в новий рік без боргів по заробітній платі. Комусь це здасться природнім, адже проблема була дуже болючою, а будь-які інфраструктурні досягнення, які відбулися цього року в місті Прилуки завдяки нашим із вами зусиллям могли бути знівельовані боргами по заробітній платні…
Та ось минає ще один календарний рік життя. Кожен із нас прагнув отримати максимальний результат у своїй роботі та, маю надію, досяг успіху. Знаю, що попереду ще багато відповідальних і важливих справ. Я прилучанин, щиро люблю своє рідне місто та Україну, пишаюсь героїзмом українців і вклоняюсь чину Героїв.


Наступного року ми разом із вами, любі прилучани, маємо можливість зробити ще більше для свого міста та країни, будуючи своєю відданою працею безпечне, комфортне та щасливе життя наших дітей і онуків на своїй Богом даній землі!
Від щирого серця вітаю з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Рік Новий принесе вам щастя в домівки, добробут, благополуччя, родинне тепло, злагоду в сім’ї, а Різдво Христове зміцнить віру в добро! Веселих свят!

Євгеній Яценко,
депутат Прилуцької міської ради від ВО «Свобода»;
тел. приймальні
(066) 419-56-00

Прочитано 535 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали