№ 31
29 липня 2020 року

Дідусь Коптєв і великі перерви

  • Вівторок, Груд. 30 2014
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Як ви думаєте, скільки депутатів має бути в Прилуцькій міській раді? Зараз їх рівно п’ятдесят, але в повному складі в сесійній залі вони не збираються. Якщо прийде три з половиною десятки, то це, вважай, добре. Причому для спостережливого ока не секрет, що «пропуски» отримують здебільшого одні й ті ж обранці, тоді як інші добросовісно виконують покладений на них громадою обов’язок. Втім, заслужені оцінки депутатам ставитимуть виборці, адже «іспит» уже не за горами – до місцевих виборів залишилося менше року.

Ось вам свіжісінький приклад: на момент відкриття чергової сесії минулого четверга нехитрий процес реєстрації пройшло рівно 35 обранців. По ходу останнього пленарного засідання 2014 року до них приєдналася ще пара чоловік, але загальна картина від того практично не змінилася. На думку депутата Владислава Кічі, який запропонував колегам до розгляду проект рішення «Про загальний склад (кількість депутатів) Прилуцької міської ради 7 скликання», 50 депутатів для міста з населенням менш ніж 58 тисяч – явно забагато, тож депутатський корпус наступної каденції має налічувати 36 обранців. Але ні суто прагматична логіка, ні наведені факти чисельності міських рад у країнах Євросоюзу належного враження на нинішніх прилуцьких депутатів не справили. Спершу прозвучала пропозиція взагалі зняти дане питання з порядку денного як таке, що не є актуальним, потім представники колишньої «проберкутівської» більшості в процесі обговорення апелювали до потреб ширшої колегіальності думок у міській раді та збереження кількісної відповідності депутатів наявним виборчим округам. У підсумку – 14 голосів «за», рішення не прийнято.

Загалом 78 сесія міської ради вкотре засвідчила, що з теперішнім депутатським складом «кашу варити» дуже непросто. Ті люди, які ще декілька місяців тому дружно відстоювали будь-яке провладне рішення (включно з підтримкою політики Януковича), нині стали рішучими «борцями за справедливість», раз по раз вставляючи палки в колеса міському голові та всьому робочому процесу. Єдиний вихід із глухого кута беззмістовних дебатів, який поки що вдалося знайти Дмитру Барнашу, – оголошення перерви. Так було і з питанням про включення в порядок денний звіту комісії по перевірці діяльності комунальних підприємств міста, і з обговоренням наслідків перевірки діяльності КП «Прилукижитлобуд» – якби не тривалі позалаштункові перемовини керівників фракцій, то хтозна, до чого б дійшли депутати в гарячих суперечках.

Нотку позитиву, хай навіть дещо сумбурну, внесла в сесійне засідання несподівана поява в залі мецената Юрія Коптєва. Почесний громадянин Прилук традиційно завітав у міську раду перед Новим роком, щоб привітати громаду в особі депутатів зі святами. З нетривалого виступу Юрія Вікторовича стало зрозуміло, що для нього головна подія року, який відходить, – народження внучки, з чим і ми вітаємо шановного благодійника.

Олександр Бойко

Прочитано 2188 разів
Оцінити матеріал
(1 голос)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

1 коментар

  • Посилання коментаря ваше імя..Валера Субота, 03 Січень 2015 15:53 написав ваше імя..Валера

    Взагалi iтридцяти депутатiв бiльш нiж достатньо для нашого мiста.Як по телебаченню спостерiгати будь-яке засiдання сесiй,то присутнi на них(з половини)депутатiв просто вiдбучу вiдбувають.Убив-би гадiв.

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Житло для дітей-сиріт Нещодавно виконавчий комітет на своєму...
В Україні через пандемію коронавірусу (COVID-19) знову продовжили...
Таку пропозицію начальника відділу культури та туризму міської...
Останні роки міська влада впевнено тримає курс не просто на...
Щороку учні шкіл проходять медичний огляд. Які його особливості...
З 1 липня цього року проведені перерахунки пенсій для 281,2 тисячі...
Шановні бухгалтери Прилук! На ці липневі дні припадає ваше...
Перевиконання міського бюджету За І квартал поточного року наш...
Проблема відсутності в центрі Прилук такої важливої для містян...
Відповідне рішення ухвалили тиждень тому у зв’язку з виявленням...

Хто на сайті

Зараз 3039 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама