№ 3
20 січня 2020 року

Місто зобов’язане захистити своїх пенсіонерів

  • Середа, Вер. 30 2015
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Наскільки потужним, розвиненим та культурним є місто – можна судити по тому, як воно ставиться до своїх літніх громадян, пенсіонерів. Ці люди, які віддали кращі свої роки й десятиліття роботі на благо рідних Прилук, тепер мають відчувати не тільки шану й повагу оточуючих, а й реальну турботу міської влади, знати, що вони не забуті та не покинуті напризволяще. Натомість виходить зовсім інша ситуація: люди похилого віку фактично залишаються наодинці зі своїми проблемами та бідами, за останні роки в Прилуках не зроблено нічого, аби хоч трохи полегшити життя пенсіонерам. А їм потрібно зовсім небагато: елементарні побутові зручності, недорогі ліки, можливість доїхати до центру чи лікарні. Невже ж місто не в змозі забезпечити соціальний захист власних городян, котрі свого часу трудилися заради покращення добробуту Прилук?

Можливо, й треба сьогодні вести мову про масштабні проекти в Прилуках –на кшталт будівництва об’їзної дороги чи аеродрому. Це важливі справи, але ж їх результати дадуть про себе знати через роки. Чи зможуть нинішні пенсіонери дожити до того часу? Людям треба жити сьогодні – купувати ліки, користуватися ліфтом, отримувати гарячу воду…

На моє тверде переконання, міський голова має спрямувати всі зусилля на допомогу прилуцьким пенсіонерам. Необхідно зробити так, щоб у квартирі кожного пенсіонера і взимку, і влітку були тепло й гаряча вода. Для цього перш за все слід дозволити перехід на індивідуальне опалення всім бажаючим; створити фонд, за кошти якого котли індивідуального опалення або ж бойлери для гарячої води зможуть встановити у своїх квартирах малозабезпечені та соціально незахищені громадяни. Крім того, необхідно перерахувати тарифи на опалення, щоб люди платили лише за фактично спожите тепло. Минула зима була доволі теплою, але тарифи КП «Прилукитепловодопостачання» такі ж, як і при 30-градусному морозі. Хіба це справедливо? При нинішній складній ситуації в державі місто просто зобов’язане піклуватися про своїх громадян, шукати шляхи, як полегшити їхнє життя. Особливо це стосується пенсіонерів – найбеззахисніших людей.

Вважаю, що в Прилуках треба відкрити комунальну аптеку, де літні люди могли б купити необхідні ліки за пільговими цінами: місто в змозі зробити пільги для пенсіонерів на купівлю лікарських засобів. І вже час починати вирішувати питання забезпечення громадським транспортом віддалених мікрорайонів Прилук, бо щоб виїхати до центру міста, нерідко на його околиці доводиться близько години чекати автобуса. А це – практично єдиний транспорт, яким користуються пенсіонери в Прилуках. Автобуси мають працювати для людей, і ця послуга має надаватися вчасно і якісно.

Ми повинні зробити все, що в наших силах, аби полегшити життя пенсіонерам – на знак вдячності за їхній труд заради розбудови Прилук.

Рожко Артем,

депутат Прилуцької міської ради

Прочитано 1695 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні прилучани! Український народ 22 січня щорічно відзначає...
Уперше в новому році Нещодавно в сесійній залі міської ради...
Цієї зими в Прилуках, як і кожного року при сильних морозах,...
Бюджет на 2021 рік досі не прийнято, питання заробітної плати...
З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для...
Останніми днями відразу в кількох областях України відбулися...
Прилуцька міська дитяча лікарня нарешті отримала новеньке...
РIЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯархієпископа Чернігівського та Ніжинського...
У період новорічних свят кожен прагне відчути на собі магію...
Шановні прилучани!Щиро вітаю всіх із прийдешнім Новим роком і...

Хто на сайті

Зараз один гість и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама